حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700791/1 زمان: 09:42   1399/05/18 بازدید: 6,964

میری: هدفم رسیدن به رکورد ۲۳۰ کیلوگرم است

ملی‌پوش وزنه‌برداری گفت: چند شاگرد دارم که با آنها مشغول به تمرین هستم و از بودن در کنار آنها خوشحال هستم و انگیزه می‌گیرم.

به گزارش "ورزش سه"، علی میری در گفت‌وگو با میزان، درباره شرایط آماده‌سازی خود اظهار داشت: پس از اینکه به مدت شش ماه تمرینات خود را به صورت فشرده پیگیری ‌کردم، چند وقتی است خیلی سبک تمرین می‌کنم تا از فرسودگی بدنم جلوگیری کنم. خوشبختانه آن‌قدر حرفه‌ای هستم که در این شرایط از مصدومیت دور بمانم.

 

وی پیرامون حمایت‌های مسئولان هیئت وزنه‌برداری ارومیه گفت: شرایط مالی فدراسیون مشخص است و در روز‌هایی که همه دنیا به خاطر کرونا دست به گریبان هستند و شرایط اقتصادی کشورمان خوب نیست، نباید توقع زیادی از فدراسیون داشت. علاوه بر این، از سمت استان خودم حمایت خوبی نمی‌شوم و زیاد هم دوست ندارم کاری به کارم داشته باشند. چند شاگرد دارم که با آنها مشغول به تمرین هستم و از بودن در کنار آنها خوشحال هستم و انگیزه می‌گیرم. آنها هم از تجربیات من در این سال‌ها استفاده می‌کنند. خوشبختانه رضایی و خانواده‌ام تا جایی که ممکن است از من حمایت می‌کنند تا به مشکلی برنخورم.

 

ملی‌پوش وزنه‌برداری تصریح کرد: اکنون در تمرینات در مرز حمله به ۲۲۰ کیلوگرم قرار دارم که البته به این رکورد قانع نیستم و تا زمانی که تقویم مسابقات جهانی اعلام شود، تمام هدفم نزدیک شدن به رکورد ۲۲۵ و ۲۳۰ در ۲ ضرب است؛ چون با این رکورد می‌خواهم در مسابقات جهانی به مدال طلا برسم.

 

میری در نهایت، با اشاره به آینده ورزشی خود ادامه داد: اگر مسئولان باشگاه دانشگاه آزاد با توجه به دینی که به آنها دارم، در فصل آینده در لیگ وزنه‌برداری تیمداری کنند، در فصل آینده در این تیم وزنه می‌زنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.