حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701031/4 زمان: 12:56   1399/05/19 بازدید: 17,279

سبک حرکات موزون من کار دست خودم بود!

شیری: جام بعدی ما را رییس جمهوری بعدی می‌دهد

مهدی شیری تمام ماجراهای جشن قهرمانی پرسپولیس را در دست گرفت و به سوژه جالبی در فضای مجازی از این جهت تبدیل شد.

به گزارش "ورزش سه"، انتشار ویدئو کلیپ‌هایی از مهدی شیری که در جریان جشن قهرمانی پرسپولیس با حرکات موزون خود تمام دوربین‌ها را به سمت خود متمرکز کرده بود، باعث شد با مدافع راست سرخ‌ها دقایقی به گفتگو بپردازیم. 

 

دومین قهرمانی خودت را در پرسپولیس به دست آوردی و حسابی هم سر و صدا کردی.
واقعا لذتبخش بود این قهرمانی. چهارمین قهرمانی بزرگی باشگاه را نشان می‌دهد و ما باید به این تاریخ احترام بگذاریم.

 

اوضاع در ابتدای فصل برای شما چندان مناسب پیش نرفت و جدایی برانکو و بعد از آن آمدن کالدرون و حواشی و در نهایت جام با یحیی. 
بعد از آقای برانکو قبول کردن نیمکت ما خیلی سخت بود. اما کالدرون هم وقتی آمد زحمت زیادی برای تیم کشید. آقا یحیی اما شناخت فوق العاده ای از بچه ها ما داشت و حتی حضور آنها در این باشگاه تاثیر زیادی داشت. این شناخت کمک کرد تا بتوانیم شرایط را بهتر کنیم. این اختلاف امتیازی که به دست آوردیم نشان دهنده همین موضوع است که عملکرد ما فوق العاده بود.

 

اما کالدرون در ابتدای فصل اعتماد زیادی به تو نداشت و حتی چند بازیکن دیگر در پست راست به کار گرفت.
در زمان آقای کالدرون ایشان نه تنها در پست من که به دیگر پستها هم دست زد. ایشان با ما جلسه گذاشت و گفتند که می خواهم تغییراتی در تمام پست ها انجام دهم و به شناخت کافی برسیم اما مسلما در پرسپولیس زمان برای این کار زیاد نیست و ما با توجه به قهرمانی قبلی باید با انگیزه بالاتری در این فصل حاضر می‌شدیم و همه از ما انتظار موفقیت دوباره و کسب امتیازات کامل از بازی‌ها را داشتند.

 

در روزهای پایانی فصل اما واقعا تاثیرگذار ظاهر شدی و اعتمادها را به سمت خودت جلب کردی.
خدا را هزار مرتبه شکر که با آمدن آقا یحیی توانستم عملکردم را ارتقا بدهم و مطمئنا باز هم جا دارم. دوست دارم در وهله اول تیم موفق باشد و بعد هم در عملکرد شخصی ام موفق باشم.

 

اینکه می‌گویند وزیر پرسپولیسی است و باعث قهرمانی‌تان شد...
بگذارید همین اول سوال‌تان را قطع کنم. ببینید اصلا برای ما این حرف ها مهم نیست. ما از قهرمانی لذت می‌بریم و هر کس می تواند بیاید چهار بار قهرمان شود. این پوکر ما برای 50 سال آینده هم قابل تکرار نخواهد بود. این حرف‌ها درباره‌اش چندین بار صحبت شده و واقعا جز بهانه جویی چه چیز دیگری می‌تواند باشد؟ ما در زمین قهرمان شدیم. باختیم، بردیم و امتیاز گرفتیم و در نهایت به آنچیزی که می‌خواستیم رسیدیم و هواداران ما حق دارند شاد باشند و حال این قهرمانی را ببرند. 

 

 

البته جام قهرمانی هم توسط وزیر ورزش به تیم شما اهدا شد.
این نشان دهنده بزرگی تیم ماست که بعد از چهارمین قهرمانی آقای وزیر آمدند و جام دادند و انشاالله برای فصل بعد که قهرمان شدیم رییس جمهور خواهد آمد! 

 

به نظرم می‌آمد با بچه‌‎های مازندرانی تیم هم کل کل و شوخی داشتی.
یک درصد از آن به این خاطر بود که دوست داشتم در تیم همدلی و صمیمیت را بیشتر نشان دهم. از ته دلم خوشحالی کردم. در این روزها مردم  خیلی مشکل دارند و شاید اگر شده حتی 5 ثانیه هم مردم بخندد خوب است. مشکلات خیلی زیاد شده و تنها آرزویم این است که این مشکلات کم و کمتر شود و مردم ما از ته قلب بخندند و خوشحال باشند.

 

انگار توی آن رقص داشتی بازیکنهای شمالی تیم را دست می انداختی
سبک من فی البداهه است! از سبک خاصی جز چیزی که در ذهنم است الگو نمی‌گیرم. البته باید بگویم که قبل از آن در اردوها برخی تصاویر و کلیپ ها را می‌دیدیم و می‌خندیدیم اما الان خودمان آن را اجرا کردیم تا مردم بخندند و حال کنند.

 

و در نهایت جشن قهرمانی و کری‌های شما انگار قرار نبود تمام شود و باز یک کلیپ جداگانه از تو و سیامک منتشر شد. 
آن کلیپ هم فان بود. شب قبلش جشن بود و مطمئن باشید سالیان سال درباره این اتفاقات صحبت می‌شود. همه آن کلیپ ها فان بود و تنها امیدوارم که هواداران ما همیشه بخندند و شاد باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.