حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701110/56 زمان: 19:24   1399/05/19 بازدید: 12,364

تیم منتخب لیگ قهرمانان 2018 در قبضه سرخابی ها

در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ از نگاه کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، هفت بازیکن از تیم‌های پرسپولیس و استقلال حضور دارند.

به گزارش "ورزش سه"، وبسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای انتخاب ترکیب منتخب فصل 2018 لیگ قهرمانان آسیا از کاربرانش نظرسنجی کرده بود، پس از ثبت 250 هزار رأی، به این نظرسنجی خاتمه داد.


در تیم رویایی کنفدراسیون فوتبال آسیا که توسط هواداران انتخاب شده، نام 7 بازیکن از استقلال و پرسپولیس دیده می شود. علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، سیامک نعمتی و علی علیپور از پرسپولیس و وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و مامه تیام از استقلال در ترکیب منتخب سال 2018 لیگ قهرمانان آسیا از نگاه مخاطبان و هواداران، قرار دارند.

 

 

 


البته ترکیب منتخب بهترین بازیکنان فصل 2018 لیگ قهرمانان آسیا دارای دو ترکیب بود که تیم منتخب اول به انتخاب کاربران انتخاب شد و ترکیب منتخب دوم نیز به انتخاب سایت تحلیل «اوپتا» برگزیده شد که در ترکیب دوم، تنها 3 بازیکن پرسپولیسی حضور داشتند.


علیرضا بیرانوند در کنار شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی سه بازیکن ایرانی بودند که در ترکیب منتخب فصل 2018 لیگ قهرمانان آسیا از نگاه اوپتا قرار گرفتند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.