حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701143/47 زمان: 21:19   1399/05/19 بازدید: 6,591

ثبات مدیریت یعنی موفقیت 

حمیدی: نکونام حمایت شود و در فولاد بماند

مدافع سابق تیم فولاد خوزستان می‌گوید در فوتبال ایران ثبات مدیریت با موفقیت رابطه مستقیمی دارد و در فولاد نیز باید مدیریت، کادرفنی و بازیکنان حفظ شوند.

به گزارش ورزش سه، محسن حمیدی مدافع سابق تیم‌های فولادخوزستان، سپاهان اصفهان، شاهین بوشهر، صنعت نفت آبادان و گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره وضعیت این فصل قرمزپوشان اهوازی گفت: تیم فولاد امسال امیدوار کننده بوده، در نیم‌فصل و بعد از وقفه‌ای که داشتیم فولاد نتایج خوی گرفت، بازیکنان جوان خوبی دارد و بازیکنان باتجربه نیز در تیم فولاد حضور دارند. امیدواریم که بتواند سهمیه آسیایی را بگیرد چرا که فولاد لایق آن است.

 

بازیکن سابق تیم صنعت نفت آبادان ادامه داد: مطمئن باشید فولاد در آسیا روند متفاوتی خواهد داشت، همیشه فولاد در مرحله گروهی یک روی دیگر از خود نشان می‌دهد و با پتانسیلی که من می‌بینم فولاد می‌تواند به راحتی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کند و به دنبال رویاهای بزرگ باشد، با گذشت زمان از لیگ فولادخوزستان زیباتر بازی می‌کند و به نظر من این روند ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود: جواد از نسل مربیان جوان است که راه روشنی در پیش دارد، قطعا حضور در آسیا هم می‌تواند به جواد کمک کند و هم اینکه تجربه او به فولاد کمک کند. بازیکنان بزرگی بوده‌اند که در دنیای مربی‌گری هنوز نتوانسته‌اند ودشان را به طورکامل نشان بدهند، علی کریمی به نظر من بهترین بازیکن ایران و آسیا بوده اما هنوز نتوانسته درمربی‌گری توانایی‌هایش را نشان بدهد. جواد نکونام اما با مدیریتی که دارد توانسته موفق باشد، او باید بماند و باید حمایت بشود. قطعا این همکاری برای دو طرف برد برد است. شیب صعودی فولاد مثبت بوده، اگر چه تند نبوده اما کاملا مثبت و موفق بوده است. 

 

مدافع سابق تیم گسترش فولاد تبریز درباره مدیریت آذری در فولادخوزستان گفت: از نزدیک شناخت خاصی از ایشان ندارم اما عملکرد ایشان مشخص و گواه است. در فوتبال ایران ثبات مدیریت یعنی موفقیت، اگر قبلا فولاد همیشه جز سه تیم نخست بوده بخاطر مدیریت با ثبات بپده، در یک خانواده وقتی نظم باشد و مسئول آن بتواند ناظم خوبی باشد، قطعا به رشد خواهد رسید و در تیم فوتبال نیز همینگونه است. در کادر فنی آقایان کعبی، هاشمی نسب، رجبی، غبیشاوی و دیگر عزیزان هستند، سید علوی هم به عنوان سرپرست در کنار تیم است که خودش با اروند خرمشهر قهرمان لیگ دو شده و قطعا حضور این افراد با تجربه به کمک تیم فولاد در این راه آمده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.