حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701401/1 زمان: 23:41   1399/05/20 بازدید: 53,830

هیس فرهاد بلندتر از فریاد صد هزار نفره (عکس)

فرهاد مجیدی دوباره سپاهان برد و دوباره به دوربین ها هیس نشان داد تا مرد اول 9روزگذشته لنزهای دوربین های عکاسی باشد

به گزارش"ورزش سه"، فرهاد با استقلال در دوبازی چهار گل به سپاهان قلعه نویی زد ،این تیم ازگردونه رقابت های حذفی خارج کرد،کسب سهمیه از لیگ برای این تیم سخت کرد و همچنان سکوت کرده است.سکوتی که از فریاد صد هزار نفره ورزشگاه آزادی رساتر است.


او که یکماه قبل در آخرین حرفهاش از قهرمانی در جام حذفی ،کسب سهمیه لیگ برتر و صعود از مرحله گروهی لیگ  قهرمانان آسیا گفته بود در فاصله زمانی 9روز دو بار پیاپی سپاهان و  قلعه نویی شکست داد و فقط به دوربین ها هیس نشان داد.


او امشب با مصدومیت سه عنصر اصلیش شیخ دیاباته ،فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری تغییر روش داد و با بستن کنارها و تجمع در منطقه دفاعی و استفاده از هر چهار مدافع وسط خود در ترکیب اصلی ریسک بزرگی کرد و مزد ریسک خودش گرفت.

 

 

دفاع بی نقص آبی ها با  شب خوب حسینی تکمیل شد تا با حضور وریا و کریمی در یک سوم دفاعی سپاهان در کنار قایدی تنها  ،تیم کم  مهره فرهاد در فاز تهاجمی دارای موقعیت های بیشتری از سپاهان قلعه نویی باشد و در نهایت با دو گل برنده این دیدار حیثیتی  دو تیم و دو مربی شود.


فرهاد که بابت پیروزی 9روز قبل استقلال برابر سپاهان  نفری 200دلار ازجیب به بازیکنانش پاداش داده بود حالا با شکست دوباره سپاهان و در شبی که قلعه نویی را نیز اخراج شده می دید   استقلال به چهار تیم جام  حذفی رساند و باید دید برای این پیروزی بزرگ که مهر تائیدی بر او برابر آلترناتیو همیشگی نیمکت استقلال بود، بازهم دست به جیب خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.