حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701850/50 زمان: 11:30   1399/05/23 بازدید: 16,346

شوخی کاپیتان سابق لیورپول با چمبرلین (عکس)

دژان لوورن بازیکن سابق لیورپول که اخیراً به زنیت پیوسته با شوخی کردن با الکس اوکسلید چمبرلین نشان داد که هنوز با هم تیمی‌های سابقه اش رابطه نزدیکی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، الکس اوکسلید چمبرلین ستاره لیورپول که این روزها در تعطیلات به سر می‌برد تصاویری از تفریح خود با دستگاه فلای‌بورد منتشر کرد و دژان لوورن هم تیمی سابق او فرصت را برای شوخی کردن با چمبرلین غنیمت شمرد تا نشان دهد با وجود ترک لیورپول همچنان رابطه نزدیکی با هم تیمی‌های سابقش دارد.

 

 

اوکسلید چمبرلین که تعطیلات خود را در اسپانیا سپری می‌کند تصاویری از خود سوار بر دستگاه فلای بورد منتشر کرد. درحالیکه هواداران لیورپول و چمبرلین مشغول تعریف و تمجید از او بودند لوورن با یک پاسخ به پست چمبرلین‌، با او شوخی‌ای کرد که مورد توجه قرار گرفته.

 

 

 

دژان لوورن کاپیتان سابق لیورپول که اخیراً با قراردادی 11 میلیون پوندی راهی زنیت سنت پترزبورگ شده زیر پست چمبرلین نوشت: " تعجب می کنم چطور توانستی تعادل خودت رو حفظ کنی".

 

 

اوکسلید چمبرلین که در مقابل نزدیک به پنج میلیون دنبال کننده خود در این شبکه اجتماعی طعنه سنگینی دریافت کرده بود در مقابل لوورن دست به ضد حمله زده و نوشت: " این حرف از طرف تو که استاد اسکیت روی یخی خیلی جالبه".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.