کد خبر: 1701924/13 زمان: 22:12   1399/05/23 بازدید: 9,457

بازگشت اسدی به تمرینات تراکتور(عکس)

هافبک دفاعی تراکتور پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به تمرینات این تیم بازگشت.

به گزارش "ورزش سه"، رضا اسدی پس از دیدار هفته بیست و ششم تراکتور مقابل شهرخودرو با آسیب دیدگی در تمرینات تیمش مواجه شد و به همین دلیل در دیدار بعدی مقابل پیکان به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت ولی حضور کوتاه مدت در این مسابقه مصدومیت او را تشدید کرد.

 

اسدی در دیدار اخیرشان مقابل شاهین شهرداری بوشهر بخاطر آسیب دیدگی حضور نداشت تا لیست نفرات تراکتور خالی‌تر از همیشه شود و این تیم که با کمبود بازیکن مواجه بود، به تساوی خارج از خانه دست پیدا کند، اما حالا به نظر می‌رسد این هافبک بلندقامت شرایط بازی را به دست آورده است.

 

 

این بازیکن که در چند هفته هم به‌عنوان مدافع میانی برای تراکتور به میدان رفته، گفته می‌شد ممکن است بخاطر آسیب دیدگی از ناحیه زانوی پای راست تا پایان فصل غایب باشد ولی او در تمرین تراکتور حضور یافته است.

 

اسدی با پای تیپ‌کرده در تمرین تراکتور حضور یافت و زیر نظر ساکت الهامی و در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت که بازگشت او به تمرینات و آمادگی‌اش می‌تواند خبر خوشی برای سرمربی این تیم باشد تا بتواند از بحران کمبود بازیکن تا حدودی نجات پیدا کند و تیمش را با شرایط بهتری به مصاف ماشین‌سازی بفرستد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.