حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1702129/43 زمان: 08:16   1399/05/25 بازدید: 13,119

مهاجم ایرانی در آغاز برنامه پیش فصل شرکت نکرد

غیبت طارمی در تست غربالگری ریوآوه

ریوآوه نخستین روز برنامه آماده سازی پیش فصل را با انجام آزمایش های غربالگری کوید-19 در حالی آغاز کرد که مهدی طارمی غایب بزرگ این تیم بود

به گزارش" ورزش سه"ریوآوه برنامه پیش فصل رقابت های لیگ پرتغال 2020/2021 را بدون حضور مهاجم ایرانی و آقای گل رقابت های فصل گذشته آغاز کرد.  طارمی فصل گذشته 21 گل برای ریوآوه به ثمر رساند و بهترین گلزن این تیم بود با پیشنهادات قابل توجهی از سوی باشگاه های مختلف اروپایی مواجه شده است. با این حال noticiasaominuto نوشت که او با اجازه از باشگاه در تست غربالگری حضور نداشته است و قرار است در روزهای آینده این تست را انجام بدهد.


در این جلسه ماریو سیلوا سرمربی 43 ساله و جدید ریو آوه به همراه کادرفنی اش نیز حضور داشتند. ریوآوه فصل گذشته با حضور در رتبه پنجم رقابت های لیگ پرتغال توانست به مرحله پلی آف یورولیگ راه پیدا کند. این تیم روز 17 سپتامبر و در مرحله دوم لیگ اروپا با حریفی که هنوز مشخص نشده بازی خواهد کرد تا در صورت صعود به مرحله سوم پلی آف یک قدم به حضور در یورولیگ نزدیکتر شود.

 


مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم ریوآوه که فصل گذشته همراه این تیم عنوان آقای گلی رقابت های لیگ پرتغال را به دست آورد و یکی از مهره های کلیدی تیمش در رسیدن به رتبه پنجم بود، با پیشنهادات مختلفی از سوی باشگاه های پرتغالی و دیگر لیگ های اروپایی مواجه است. به نظر می رسد طارمی در این فصل از ریوآوه جدا شود اما مقصد بعدی او هنوز مشخص نشده است. کارلوس کارواخال سرمربی فصل گذشته تیم ریوآوه که به براگا پیوسته یکی از مشتریان جدی این مهاجم ملی پوش ایرانی است اما تیم های پورتو و بنفیکا از پرتغال و مارسی از فرانسه نیز در حال حاضر مشتری طارمی هستند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.