کد خبر: 1707485/55 زمان: 16:27   1399/06/22 بازدید: 11,280

صادرات مدیرعامل به سبک فدراسیون فوتبال

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال و مدیر تیم‌های ملی در کنار مسئول کمیته جوانان حالا در دو تیم لیگ برتری مسئولیت پذیرفته‌اند و به حضور خود در فدراسیون پایان دادند.

 

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز (شنبه) فدراسیون فوتبال با صدور پیامی از تلاش‌های «محمدرضا ساکت» و «اکبر محمدی» قدردانی و برای آنها در چالش جدیدشان آرزوی موفقیت کرد؛ پیامی که تلویحا پایان همکاری با فدراسیون با ساکت و محمدی را هم مخابره می‌کرد.

پیش از این ساکت در نقش دبیرکل فدراسیون فوتبال مشغول به کار بود و پس از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، در کسوت مدیر تیم‌های ملی به کار خود را دنبال کرد و سرانجام حدود یک ماه قبل به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد تا بار دیگر در قامت مدیرعامل یک باشگاه لیگ برتری کار خود را دنبال کند.

 

محمدی نیز که مسئولیت کمیته جوانان فدراسیون را برعهده داشت، هفته گذشته در اقدامی غیرمنتظره از سوی هیات مدیره باشگاه پیکان به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه منصوب و به جای حمیدرضا گرشاسبی معرفی شد؛ در کارنامه محمدی به جز فعالیت مدیریتی، سابقه مربیگری در تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید و باشگاه‌های پرشمار لیگ برتری و لیگ یکی به چشم می‌خورد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.