حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708010/1 زمان: 08:16   1399/06/25 بازدید: 2,215

حریفان‌مان مشخص نیستند، اما کار سختی داریم

ظهرابی: نمی‌توانیم بازی تدارکاتی داشته باشیم

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان گفت: حریفان ما در مسابقات قهرمانی آسیا هنوز مشخص نیستند، اما قطعاً کار سختی خواهیم داشت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مسعود ظهرابی در حاشیه تمرین تیم ملی هندبال جوانان درمورد شرایط بازیکنان و تیم اظهار داشت: شرایط بازیکنان خوب است، چون پیش از شروع تمرینات تیم ملی، تمام بازیکنان در تیم‌های باشگاهی خود تمرین می‌کردند. لیگ برتر از 20 مهرماه آغاز می‌شود و به همین دلیل بازیکنان تمرینات را آغاز کرده بودند و ما هم حالا تلاش می‌کنیم که کارهای تاکتیکی را با آنها مرور کنیم.

 

وی ادامه داد: تا بهمن ماه 25 بازیکن را در اردو خواهیم داشت و از آن به بعد 5 بازیکن کنار خواهند رفت. بازیکنان هزینه‌های زندگی خود را از باشگاه‌ها می‌گیرند و اختیار کامل آنها با تیمی است که با آن قرارداد دارند، اما خودشان می‌دانند که چه زمانی باید چه تمریناتی را انجام دهند. 

 

سرمربی تیم ملی هندبال ایران درمورد شرایط مصدومیت بازیکنان در تیم‌های باشگاهی خاطرنشان کرد: امسال چون مسابقات لیگ برتر به صورت متمرکز برگزار می‌شود احتمال مصدومیت بازیکنان هم کاهش پیدا می‌کند. فکر می‌کنم مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد و بتوانیم از تمام بازیکنان به صورت کامل استفاده کنیم.

 

ظهرابی درخصوص حریفان اصلی ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، گفت: حریفان ما هنوز مشخص نشده‌اند، اما ما کار خیلی سختی داریم، چون 4 تیم برتر دوره قبلی که در مسابقات جهانی هم حاضر بودند، امسال هم حضور خواهد داشت. شرایط حریفان قطعاً از ما بهتر است و تمرینات مداومی دارند، اما این شرایط برای ما فراهم نبود.

 

وی درمورد برگزاری بازی‌های دوستانه، تصریح کرد: نمی‌توانیم بازی تدارکاتی داشته باشیم و مجبور هستیم فقط با تیم‌های باشگاهی چند دیدار دوستانه برگزار کنیم. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.