حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708154/52 زمان: 20:20   1399/06/25 بازدید: 9,931

تراشتگن- بارسلونا؛ تمدید قرارداد به کجا رسید؟

فابریتزیو رومانو مدعی شد که مارک آندره تراشتگن در آستانه توافق با بارسلونا برای تمدید، قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه بارسلونا طی فصول اخیر نتوانسته عملکرد خوبی را از خود ارائه دهد و همواره با شکست های عجیب و غریب از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حذف شده است اما با این حال دروازه بان آلمانی بلوگرانا، در روزهای بد این تیم نیز یکی از بهترین بازیکنان بوده است؛ در واقع بسیاری معتقد هستند در صورت نبود دروازه بان آلمانی، بارسا می توانست وضعیت به مراتب بدتری را طی سال های اخیر تجربه کند.

 

یکی از بزرگترین معضلات بارسلونا طی ماه‌های اخیر مسئله تمدید قرارداد با مارک آندره تراشتگن بوده است. اگرچه باشگاه کاتالانی در این بار مطمئن به نظر می رسد اما در مقطعی گفته شد که مذاکرات برای تمدید قرارداد با دروازه‌بان آلمانی به بن بست کامل رسیده و احتمال دارد او بارسا را ترک کند؛ تا جایی که حتی نام گزینه‌هایی برای جانشینی تراشتگن نیز مطرح شد.

 

 

 

 

با وجود تمام این حواشی اما در چند هفته گذشته منابع مختلف گزارش دادند که مارک آندره تراشتگن با مسئولان بلوگرانا برای تمدید قرارداد به توافق رسیده است؛ موضوعی که حالا خبرنگار معروف یعنی فابریتزیو رومانو او نیز آن را تایید کرده است. بر اساس ادعای این خبرنگار تراشتگن با مسئولان بارسلونا برای تمدید به توافق کامل دست یافته و به زودی قرارداد جدیدش که تا سال 2025 اعتبار خواهد داشت را امضا می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.