حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708240/1 زمان: 10:31   1399/06/26 بازدید: 4,145

شجاعی: امیدوارم بهترین نتیجه را در آسیا بگیریم

کاپیتان تیم هندبال جوانان گفت: امیدوارم جواب خوبی به نتیجه تلاش‌های مسئولین فدراسیون در مسابقات قهرمانی آسیا بدهیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، رضا شجاعی در حاشیه تمرین تیم هندبال جوانان اظهار داشت: تمرینات تیم ملی از یک هفته گذشته آغاز شده است. مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی مسابقات جهانی اواخر اسفند برگزار می‌شود و امیدوارم جواب تلاش فدراسیون را بدهیم. مسئولین فدراسیون تلاش کردند و مجوز  برگزاری اردو را گرفتند. خوشبختانه تلاش و اصرار پاکدل برای کسب مجوز نتیجه داد.

وی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمرینات گفت: قبل از تمرین با ماسک هستیم و موقع بازی به‌ علت تعرق ماسک‌ها مرطوب می‌شود و باید آنها را برداریم. قبل از حضور در اردو تست کرونا دادیم و با بررسی دکتر جهانی مجوز تمرین در تیم را گرفتیم.

 

کاپیتان تیم هندبال جوانان کشورمان در پاسخ به این سوال که تا قبل از شروع اردو، تمرین داشته‌اید، گفت: ما قبل از اردو تمرین داشتیم و در فضای مجازی با مربیان در ارتباط بودیم و از آنها برنامه می‌گرفتیم و گزارش هفتگی می‌دادیم.

وی در خصوص پیش‌بینی مسابقات جوانان آسیا گفت: در دوره قبل و در مسابقات اردن پنجم شدیم الان در حال آنالیز حریفان هستیم‌ و از میزبانی استفاده می کنیم و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم. ظهرابی، سرمربی تیم نیز کاپیتان تیم ملی بوده و تمام‌تجربه خود را در اختیار ما قرار داده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.