حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708277/42 زمان: 12:58   1399/06/26 بازدید: 14,235

گزینه یوونتوس بعد از سوارز چه کسی است؟

با توجه به شانس کم جذب لوییس سوارز، یوونتوس می خواهد برای جذب ادین ژکو از رم اقدام کند.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه تا چند روز قبل به نظر می رسید لوییس سوارز با باشگاه یوونتوس به توافق دست یافته و فصل بعد در تورین به میدان خواهد رفت، اما پر شدن سهمیه بازیکنان غیراتحادیه اروپایی یوونتوس و عدم زمان کافی برای حل این مشکل، شرایط را برای حضور ستاره اوروگوئه ای در ترکیب یوونتوس دشوار ساخته است.

 

 

لوییس سوارز قادر نخواهد بود به موقع پاسپورت ایتالیایی را دریافت کند و در نتیجه یوونتوس نمی تواند از این بازیکن برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل پیش رو بهره گیرد. به همین دلیل به نظر می رسد یوونتوس از جذب لوییس سوارز منصرف شده و حالا برای خرید ادین ژکو وارد عمل شده است.

 

آندره پیرلو می خواهد خرید مهاجم جدید تیمش هر چه زودتر قطعی شود و به همین دلیل نام سوارز از فهرست آنها خارج شده است. البته جذب ادین ژکو نیز دشواری های خاص خودش را دارد و رم نمی خواهد مجوز جدایی این بازیکن را تا قبل از تقابل دو تیم در تاریخ 29 سپتامبر صادر کند. اما اینگونه ادین ژکو تنها بازی های ابتدایی یوونتوس در سری آ را از دست خواهد داد و می تواند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان برای یوونتوس به میدان برود. در صورت منتفی شدن انتقال ادین ژکو، آنگاه اولیویه ژیرو از چلسی گزینه بعدی بیانکونری خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.