حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708511/55 زمان: 18:26   1399/06/27 بازدید: 35,800

ترکیب شهر خودرو برای دیدار با شباب الاهلی؛

دروازه‌بان عوض شد اما خبری از رحمتی نیست!

مهدی رحمتی در دومین تجربه دوران سرمربیگری‌اش از ترکیب شهر خودرو برای دیدار برگشت مقابل شباب الاهلی رونمایی کرد.

به گزارش "ورزش سه" از ساعت 19:30 در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا شهر خودرو ایران در دیدار برگشت مقابل شباب الاهلی امارات قرار خواهد گرفت؛ شاگردان مهدی رحمتی که دیدار رفت را واگذار کردند و تاکنون در این تورنمنت امتیازی را کسب نکرده‌اند، امیدوارند در جدال امشب طلسم گل نزدن‌های خود را بشکنند و به اولین امتیاز آسیایی خود برسند.

 

رحمتی برای دیدار امشب، محمدجواد کیا را در درون دروازه قرار داده است تا وی اولین بازی رسمی خود را در شهر خودرو انجام دهد؛ تصمیمی غیرمنتظره از سوی مهدی رحمتی که خواست دیگر دروازه‌بان خود را هم محک بزند و متین صفاییان را نیمکت نشین کرد.

 

چینش خط دفاعی شهر خودرو نسبت به بازی گذشته تغییری نکرده و علی نعمتی و فرشاد فرجی در میانه خط دفاعی حضور دارند و حسن جعفری و محمدعلی فرامرزی دفاع راست و چپ این تیم خواهند بود.

 

اکبر صادقی و علی طاهران زوج هافبک دفاعی شهر خودرو در دیدار امشب هستند؛ از سمت راست روح الله سیف اللهی جایگزین علی نبی زاده شده تا ترکیب این تیم شکل تهاجمی‌تری به خود گیرد و در سمت چپ نیز امین قاسمی نژاد بازی می‌کند.

 

محمدرضا خلعتبری در نقش مهاجم سایه وظیفه حمله به سوی دروازه شباب الاهلی را دارد و در نوک پیکان حمله شهر خودرو نیز حسین مهربان بازی می‌کند.

 

ترکیب شهر خودرو مقابل شباب الاهلی امارات:
محمد جواد کیا، علی نعمتی، فرشاد فرجی، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، اکبر صادقی، علی طاهران، روح الله سیف اللهی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری و حسین مهربان.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.