حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709050/41 زمان: 14:35   1399/06/30 بازدید: 19,629

کلافکی مصلح از پاسخ آزمایشات؛

تست مصلح مثبت شد و در قرنطینه باقی ماند !

شایان مصلح با منفی شدن تست کرونا چند روز پیش عازم قطر شد ولی همچنان تست او تست او مشکوک است و باید در قرنطینه بماند.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا حسینی و شایان مصلح دو بازیکن اثرگذار و کلیدی سپاهان بودند که به دلیل مثبت شدن تست کرونا، امکان سفر به همراه سایر اعضای تیم به قطر را نداشتند.
چند روز پس از حضور سپاهان در قطر اما تست کرونای شایان مصلح منفی شد و او به این کشور سفر کرد ولی او که هفت بار طی 14 روز اخیر تست داده، اخیرا تست او مشکوک اعلام شده و با این وصف روز آینده نیز در دسترس کادر فنی سپاهان نخواهد بود.


او امروز در صفحه تلگرام خود درباره این موضوع اینطور نوشته بود:« با تست کرونایی که امروز دادم، فکر کنم رکورد تست کرونا دادن در دنیا رو جابجا کردم در فاصله ی پونزده روز ۷ تست کرونا. فکر کنم خود ویروسا این بار به صدا درمیان میگن: بکشید بیرون دماغ پاره شد. از اون بدتر اینه که تستا ثبات ندارن و دوتا درمیون مثبت منفی میشه.»


او در متن بعدی‌اش به موضوع مهمی اشاره کرده و با ادبیات عامیانه اعلام کرده که تست کرونای او بار دیگر مثبت شده است. مدافع سپاهان در این مورد اینطور توضیح داده است:« قطر دنبال دوتا تست منفی هست توی دو روز پشت سر هم تا بذاره من از قرنطینه بیام بیرون و به تیم اضافه شم. توی عجیب ترین اتفاقی که میتونست بیفته اینه که مجددا تستم مشکوک شده.»

 

 

 


نکته بعدی روزهایی است که او تست کرونا داده و اضافه کرده است:« فقط نتایج تست هارو ببینید: دوشنبه ایران منفی؛ سه شنبه ایران منفی؛ چهارشنبه قطر مثبت؛ پنجشنبه قطر منفی؛ جمعه تعطیل؛ شنبه قطر مشکوک؛ مگه میشه آخه ... و قرنطینه همچنان ادامه داره و میگن بازم باید تست بدم!!!.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.