حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709195/42 زمان: 00:50   1399/06/31 بازدید: 126,724

این زوج به دنبال قهرمانی است؛

رونالدو بالاخره آغوش گرم خود را پیدا کرد! (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در اولین هفته از فصل سری آ سرحال و آماده نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در اولین گام با آندره پیرلو فوق العاده ظاهر شد و توانست با ارائه نماشی هجومی و خلق موقعیت های فراوان، با سه گل سمپدوریا را مغلوب کرده و نشان دهد آماده برای فتح دهمین اسکودتوی متوالی است.

 

اما کریستیانو رونالدو از همان دقیقه یک بازی کاملا آماده بود و برای گلزنی بی تابی می کرد. او که فصل قبل با زدن 37 گل رکورد گلزنی در طول یک فصل در این باشگاه را شکسته بود، امشب نیز درخشان ظاهر شد.  گل اول یوونتوس توسط دژان کولوسفسکی و روی پاس ستاره پرتغالی به ثمر رسید و در دقیقه 24 خود او نیز تا آستانه باز کردن دروازه سمپدوریا پیش رفت، اما بدشانس بود که ضربه اش به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

 

کریستیانو رونالدو در نیمه دوم نیز به شدت برای گلزنی تلاش کرد و با همکاری های متوالی با آرون رمزی خودش را در موقعیت قرار می داد. در نهایت این اتفاق در دقیقه 88 رخ داد و ستاره پرتغالی دروازه حریف را باز کرد. کریستیانو رونالدو در گوشه سمت راست صاحب فرصت شده و از زاویه ای دشوار و با یک ضربه زمینی و محکم گل سوم تیمش را وارد دروازه سمپدوریا کرد.

 

اما شاید شیرین ترین تصویر برای هواداران یوونتوس، خوش و بش کریستیانو رونالدو و با آندره پیرلو باشد. آنها امیدوارند در ادامه فصل نیز این قاب بارها تکرار شود و در نهایت حسرت بیش از دو دهه قهرمانی در لیگ قهرمانان با این زوج به اتمام برسد.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.