حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709360/4 زمان: 20:59   1399/06/31 بازدید: 35,841

داور از پنالتی ما چشم پوشی کرد

گل محمدی: بدون اینکه موقعیتی بدهیم باختیم

سرمربی پرسپولیس بعد از شکست تیمش مقابل الدحیل با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط فنی دیدار و حواشی آن پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس بعد از دو برد روحیه بخش، اینبار در جدال با الدحیل شکست خورد تا صدر جدول را به حریف قطری واگذار کند. شاگردان یحیی گل محمدی با پنالتی بحث برانگیزی که علیه این تیم اعلام شد از حریف عقب افتادند و در نهایت نیز نتوانستند آن را جبران کنند.

 

یحیی گل محمدی با حضور در نشست خبری در ابتدای صحبت هایش گفت: نتیجه ای که دلخواه ما بود نشد. نتیجه ای که دوست داشتیم کسب کنیم نتوانستیم. یک سری مشکلات در گرفتن نتیجه داشتیم از جمله خستگی بازیکنان. در مجموع بازی باکیفیتی را شاهد نبودیم. سه بازی در هشت روز برای هر دو تیم شرایط را سخت کرده بود. می توانستیم در نیمه اول از موقعیت سود ببریم و به گل برسیم. بازی را در شرایطی باختیم که موقعیتی به حریف ندادیم. بدون موقعیت باختیم روی صحنه پنالتی. ضمن اینکه داور می توانست در صحنه پایانی روی خطایی که روی مهاجم ما شد پنالتی اعلام کند ولی متاسفانه خیلی راحت از این صحنه گذشتند. 

 

وی ادامه داد: در وضعیتی که هستیم باید به دنبال ریکاوری و فکر کردن به بازی آینده باشیم. بازی سختی با الشارجه در پیش داریم و باید تمام تمرکزمان این باشد که خودمان را احیا کنیم و ریکاوری مناسبی داشته باشیم و مقابل حریف به پیروزی برسیم. این تنها چیزی است که باید به آن فکر کنیم.

 

گل محمدی درباره موقعیت هایی که این تیم از دست می دهد گفت: باید در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشیم و ضربات آخر را محکم تر بزنیم. موقعیت های زیادی را از دست دادیم و اینکه در چنین بازی سختی چنین موقعیت هایی به دست می آوریم جای خوشحالی دارد اما باید از آنها خیلی خوب استفاده کنیم.

 

ادامه دارد...

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.