حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709509/44 زمان: 16:38   1399/07/01 بازدید: 1,842

بعد از 7 ماه تعطیلی اردوی تیم ملی برگزار می‌شود

استارت کاراته‌کاهای ایرانی برای المپیک

اردوی تیم ملی کاراته بعد از ماهها تعطیلی با رعایت پروتکل های بهداشتی از هفته اول آبان آغاز می شود.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از مجوزی که برای برپایی اردوهای تیم های ملی در رشته های مختلف از جمله کاراته صادر شد، سید شهرام هروی سرمربی ، حسن روحانی ، سعید حسنی پور و نعیما خواجوی مربیان تیم ملی کاراته ایران امروز با حضور در محل فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی کاراته دیدار و گفت‌و‌گو کردند.


در این جلسه مقرر شد ملی پوشان ایران از روز شنبه 5 مهر طبق برنامه مربی بدنساز و زیر نظر مربیان تیم، تمرینات خود را به صورت انفرادی و خارج از اردو آغاز کنند. بعد از گذشت یک ماه از این تمرینات، اردوهای تیم ملی کاراته از هفته اول آبان ماه با رعایت پروتکل بهداشتی آغاز خواهد شد.


قرار است در مرحله نخست اردوی تیم ملی ذبیح الله پورشب، سجاد گنج زاده، امیر مهدی زاده و بهمن عسگری حضور داشته باشند. البته ممکن است تعداد ورزشکاران حاضر در اردو به 6 نفر نیز افزایش یابد که تصمیم گیرنده نهایی درباره این موضوع سید شهرام هروی است.


ملی پوشان کاراته ایران خود را آماده حضور در رقابت های انتخابی کاراته در رباط مراکش می کنند. البته تا به امروز دو سهمیه المپیک کاراته ایران در بخش مردان قطعی شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.