حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709875/44 زمان: 15:58   1399/07/03 بازدید: 3,286

عزیزی: گلف برای افراد شخصیت سازی می کند

پایان دومین دوره جام مینی گلف رسانه

دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. 

به گزارش "ورزش سه"، دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه با حضور اصحاب رسانه، مسئولین فدراسیون گلف، مهین فرهادی‌زاد معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، خسروی مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌ها، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران و امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو در سایت مینی‌گلف باشگاه انقلاب برگزار شد.


مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون گلف در مراسم افتتاحیه این جام گفت: برای دومین سال متوالی و در دو سال گذشته این مسابقه در قالب جام رسانه برگزار شده  و اگر فعالیت‌های فدراسیون گلف دیده شده مرهون اصحاب رسانه است که در کنار ورزش و فدراسیون هستند و اخبار و رویدادهای فدراسیون را منعکس کردند. ما هم به رسم قدردانی هر ساله این جام را داریم و امیدواریم روز خوب و خاطره انگیزی را رقم بزنیم. مینی گلف یک رشته خانوادگی است و تمام افراد می‌توانند در کنار هم به این ورزش بپردازند.

 

 

 


وی افزود: انجمن مینی گلف ۱۲ سال است زیرنظر فدراسیون فعالیت دارد و عملکرد خوبی داشته و علاقه‌مندان زیادی جذب و ۵۵ سایت در کشور در حال فعالیت است. در مناطق روستایی هم امسال در میناب یک سایت را احداث کردیم. این رشته به سرعت رشد داشته و علاقه‌مندان و جامعه آماری آن از گلف پیشی گرفته است. سایت مجموعه انقلاب هم از سایت‌های قدیمی است و از سال ۷۸ ساخته شده و جزو استانداردهای چهارگانه است و بعد از المپیک کیش که قدیمی‌ترین سایت است، فعالیت خود را از سر گرفته است. این سایت چند سالی راکد شد اما الان شروع به فعالیت کرده و امروز اولین مسابقه رسمی در آن برگزار می‌شود.


در ادامه این جام با حضور بیش از ۶۰ نفر از اهالی رسانه از ۵۰ رسانه برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. 


حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در مراسم‌اختتامیه این جام اظهار داشت: فدراسیون گلف نقش اصحاب رسانه را به عنوان رکن توسعه پذیرفته و به آن توجه کرده است. جام رسانه سال قبل با حضور ۱۰۰ نفر برگزار شد و امسال از یک سو پروتکل‌ها و از سوی دیگر نیاز به نشاط جامعه و اهالی رسانه باعث شد این مسابقه با ۷۰ نفر برگزار شد. اصحاب رسانه معلمین قوی و قدرتمند جامعه هستند و این باعث می‌شود توجه رسانه را به این رشته حلب و از طریق ظرفیت‌های آنها رشته‌های خود را به عنوان رشته‌های ارزان قیمت، سهل الوصول و رشته خانوادگی به جامعه معرفی کنیم. گلف و رشته‌های تابعه به خاطر پرستیژی که دارد شخصیت سازی می‌کند. وقت آن رسیده که در کنار سایر رشته‌های المپیکی، رشته های دیگر نیز فعال شوند و گلف این ظرفیت را دارد که در این مبحث ورود کند.

 

 

 


مهین فرهادی‌زاد، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: از فدراسیون گلف تشکر می‌کنم و در ارزیابی وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۸ این رشته در توسعه ورزش زحمت کشیده بود و کار به گونه‌ای بود که افراد مطالبه‌گر و مردم احداث زمین‌های استاندارد در کشور به دنبال گسترش آن باشند. عزیزان رسانه هر چه در فضای ورزش باشند،حامی آن رشته خواهند بود. باید به گونه‌ای عمل شود که جوانان جذب ورزش شوند.

 

نفرات برتر در این مسابقات به شرح زیر است:

 

بخش بانوان:
۱-محیا شهسواری از خبرگزاری تسنیم
۲- بهاره محمدی از خبرگزاری فارس
۳- هاجر علیزاده از فیلمسازان جوان

 

بخش مردان:
۱- اکبر داداش‌زاده از روزنامه ایران
۲- سیامک خاجی از روزنامه فرهیختگان
۳- جعفر جدی از خبرگزاری تسنیم

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.