حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710083/29 زمان: 17:55   1399/07/04 بازدید: 35,306

در نشست خبری بازی با لیورپول

حمایت قاطعانه آرتتا از خرید گران قیمت آرسنال

سرمربری آرسنال به حمایت از ستاره گرانقیمت فرانسوی پرداخت و نسبت به موفقیت او ابراز خوشبینی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان سال گذشته بود که نیکولاس په په از لیل فرانسه با رقم 72 میلیون پوند خریداری شد. مهاجمی که قرار بود خط حمله توپچی ها را متحول کند اما در پایان فصل، او تنها هشت گل زد و البته  پاس گل هم داد. 

په په نتوانست پاسخ انتظارات را بدهد و در دو بازی ابتدایی آرسنال در لیگ برتر هم نیمکت نشین بود. او چهارشنبه شب و در بازی جام اتحادیه برابر لستر از ابتدا در میدان حضور داشت ولی بعید به نظر می رسد که در بازی حساس روز دوشنبه برابر لیورپول در ترکیب ثابت توپچی ها قرار بگیرد.

بسیاری معتقدند او خریدی ناکام و شکست خورده است ولی آرتتا با این دسته هم عقیده نیست.

 

 

 

 

سرمربی اسپانیایی که در نشست خبری بازی با لیورپول شرکت کرده بود، در حمایت از په په گفت:« په په راهی طولانی در آرسنال در پیش دارد و آینده ای درخشان در انتظار اوست. برای جذب او رقم زیادی هزینه شد که همین فشارها را افزایش داد. در هر صورت په په وارد لیگی جدید با سبک بازی متفاوت شده و گاهی یک بازیکن برای وفق دادن خود با چنین شرایطی، به زمان بیشتری نیاز دارد ولی در مجموع اطمینان دارم که په په سال هایی طولانی با ما خواهد ماند و برای ما می درخشد. همین حالا هم می تواند دید که او در بسیاری زمینه ها بهتر شده و پیشرفت کرده است.

په په در میان هم تیمی هایش پذیرفته شده و شخصیتی محبوب است. اینجا همه او را دوست دارند و من خیلی خوشبینم که او را در بالاترین سطح فوتبالش ببینم.»

 

اخیرا گابریل ماگالائس نیز از لیل به آرسنال پیوسته و آرتتا هم تیمی شدن دوباره او و په په را برای هر دو بازیکن مفید می بیند:« معتقدم همیشه داشتن یک هم تیمی قدیمی در یک تیم جدید می تواند خوب باشد. به خصوص در یک کشور با زبانی متفاوت. این زندگی را برای هر دو بازیکن آسان تر خواهد کرد. په په و گابریل از قبل یکدیگر را می شناختند و این نکته مثبتی است و به هر دو کمک می کند.»

 

 

 

 

شایعاتی شنیده می شود که آرسنال در حال مذاکره با اتلتیکو برای جذب توماس پارتی است و اینکه لوکاس توریرا را نیز قرار است به باشگاه مادریدی بدهد.

آرتتا در این رابطه گفت:« در مورد بازیکنی که در تیمی دیگر بازی می کند، حرف نمی زنم. این شیوه کاری من نیست. معتقدم تیم ما می تواند بهتر از اینها شود و شرایط بازار را نیز تحت نظر داریم. اگر نیاز به تقویت تیم در منطقه ای باشد، اقدام خواهیم کرد و برای این مهم آماده ایم. در مورد احتمال جدایی توریرا هم چیز جدیدی برای گفتن ندارم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.