حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710103/43 زمان: 19:07   1399/07/04 بازدید: 40,186

جباری و قلعه نویی؛ دیدار دوستانه 8 ها در شهریار

ملاقات ستاره های استقلالی بدون رعایت فاصله اجتماعی

ستاره سابق استقلال که برای دیدار دوستانه ماشین سازی برابر گل گهر به زمین کمپ الیاف رفته بود با سرمربی سابقش دیدار کرد.

به گزارش" ورزش سه" امروز یکی از اتفاقات جالب بازی دوستانه تیم های گل گهر  و ماشین سازی دیدار امیرقلعه نویی و مجتبی جباری بود. دو شماره 8 بزرگ تاریخ فوتبال استقلال که  در زمان فوتبالشان از بهترین هافبک های ایران بودند و جالب اینکه هر دو بازیکنانی با سبک و پست شبیه به هم بودند. البته نسل بازی این دو با هم متفاوت بود و جباری زمانی به عنوان بازیکن زیر نظر قلعه نویی کار کرده است هرچند دوران همکاری این دو در طول سال ها با فراز و نشیب هایی همراه بوده است.


جباری که برای دومین بار در یک بازی دوستانه ماشین سازی در فصل جدید در ورزشگاه حضور پیدا می کند امروز کنار قلعه نویی نشست و بازی این تیم برابر گل گهر را تماشا کرد. نکته جالب اینکه این دو در زمان مسابقه در فاصله کاملا نزدیک کنار هم نشسته بودند و به نوعی فاصله اجتماعی را هم رعایت نکرده اند.


اینکه مجتبی در دو بازی دوستانه ماشین سازی این تیم را زیر نظر می گیرد شاید به این معنا باشد که او به زودی به عنوان سرمربی در لیگ برتر کارش را شروع می کند. 


در آن سو هم قلعه نویی گل گهر را برای لیگ بیستم آماده می کند و شاید این دیدار جالب دو بار دیگر و در شرایطی کاملا متفاوت در لیگ برتر تکرار شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.