حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710367/29 زمان: 01:30   1399/07/06 بازدید: 13,516

ایمان به بازگشت داشتیم

راموس: این تیم یک ذهنیت بزرگ و برنده دارد

سرخیو راموس پس از بازی با رئال بتیس به تمجید از ذهنیت بزرگ و برنده تیمش پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در زمین رئال بتیس توانست بازی باخته 2-1 را با پیروزی 2-3 عوض کرده و اولین پیروزی فصل خود را به دست بیاورد.

سرخیو راموس با پنالتی دقیقه 81 خود که به شیوه پاننکا زد، یک بار دیگر ناجی تیمش شد و نقش مهمی در کسب این سه امتیاز داشت.

 

 

 

 

کاپیتان رئال در پایان بازی گفت:« ذهنیت این تیم بزرگ است و ما ایمان داشتیم که می توانیم باخت را با برد عوض کنیم. نیمه اول در یک ربع اول عالی بودیم و به گل هم رسیدیم و اعتماد به نفس مان زیاد شد ولی در ادامه، نیم ساعت بد را داشتیم و دو گل در سه دقیقه دریافت کردیم. بتیس تیم باکیفیتی است و به این تیم ها اگر اجازه بدهید، می توانند به شما ضربه بزنند. دو گل دریافت کردیم ولی ترجیح می دهم به بازگشت مان و جبران شکست اکتفا کنم.»

 

راموس ادامه داد:« خیلی مهم بود در شروع نیمه دوم گل مساوی را بزنیم. باید واکنش نشان می دادیم و به هدف مان هم رسیدیم. این بازی را بردیم ولی نکاتی داشت که باید از آنها درس بگیریم.»

 

 

 

 

راموس در مورد صحنه های داوری بازی گفت:« از صحنه ها دور بودم و باید آنها را دوباره ببینم. قطعا بتیس از داوری شکایت دارد ولی معتقدم همه تصمیمات داور و وی ای آر درست بود. داور همیشه سعی می کند بهترین تصمیمات را بگیرد و اگر هم اشتباه کند، عمدی در کارش نیست. گاهی داوری به سود شماست و گاهی هم به ضرر. فوتبال همین است.»

 

کاهش مجدد دستمزدها:« اگر نیاز به فداکاری اقتصادی برای باشگاه باشد، ما بازیکنان اولین نفراتی هستیم که پیشقدم می شویم و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد.»

 

خریدهای جدید:« این وظیفه من نیست. اگر بازیکنی جذب شود، به او خوش آمد می گوییم و اگر هم نه، با همین بازیکنان برای رسیدن به اهداف مان تلاش خواهیم کرد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.