حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710561/29 زمان: 23:19   1399/07/06 بازدید: 12,108

بارسا 4-0 ویارئال

طوفان یک نیمه ای بارسا با دبل فاتی و گلزنی مسی(عکس)

بارسلونا در نخستین بازی فصل خود ویارئال را در یک نیمه در هم کوبید.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب از ساعت 22.30 در ورزشگاه نوکمپ به مصاف ویارئال رفت. این نخستین بازی فصل بارسلونا محسوب می شد و از بسیاری جهات نیز حائز اهمیت بود. بارسا پس از شکست 8-2 از بایرن مونیخ برای اولین بار بود که در یک مسابقه رسمی به میدان می رفت و کسب پیروزی برایش اهمیت دوچندان داشت.

رونالد کومان سرمربی جدید براسا تیمش را با ترکیبی تقریبا جدید وارد میدان کرد. در نبود مارک آندره تراشتگن، نتو درون دروازه بود. آنسو فاتی جای لوئیس سوارز را در خط حمله پر کرده بود. سوارزی که امروز در اولین بازی خود برای اتلتیکو دبل کرد و یک پاس گل هم داد. در میانه میدان هم فیلیپه کوتینیو در ترکیب ثابت قرار داشت.

 

 

 

 

 

بارسا که تیم بهتر میدان بود، دقیقه 15 به گل رسید. زننده اولین گل فصل بارسا آنسو فاتی ستاره 17 ساله بود.

روی نفوذ عالی جوردی آلبا و پاس به عقب او فاتی با یک تک ضربه توپ را به طاق دروازه ویارئال چسباند تا آبی اناری ها 1-0 پیش بیفتند. فاتی که در همه بازی های فصل گذشته توانسته بود هشت گل به ثمر برساند، امشب شروعی طوفانی داشت و سه دقیقه بعد دبل کرد.

 

 

 

 

 

دقیقه 18 روی نفوذ فیلیپه کوتینیو و پاس او در منطقه خالی به فاتی، بارسا به گل دوم رسید. فاتی با یک ضربه زمینی توپ را از زیر دستان دروازه بان به گل دوم خود و بارسا تبدیل کرد.

 

 

 

 

دقیقه 34 شب درخشان فاتی کامل تر شد. او موفق شد از مدافع ویارئال پنالتی بگیرد تا لیونل مسی بتواند اولین گل فصل خود را به ثمر برساند و حساب کار را 3-0 کند.

 

 

 

 

 

بازی در حال اتمام در نیمه اول بود که روی ارسال مسی، پائو تورس مدافع ویارئال دروازه خودی را باز کرد تا برتری میزبان به عدد 4 برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.