حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710718/29 زمان: 17:16   1399/07/07 بازدید: 28,167

پس از برتری آبی اناری ها بر ویارئال

اظهارنظر عجیب مدیر بارسلونا در مورد قرارداد فاتی

گییرمو آمور مدیر ارتباطات بارسلونا می گوید بالاتر رفتن رقم فسخ آنسو فاتی را در رسانه ها متوجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا قدم اول در فصل جدید را محکم برداشت و توانست در نیوکمپ با 4 گل بر ویارئال پیروز شود. ستاره بازی آنسو فاتی بود که دبل کرد و لیونل مسی هم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد.

 

 

 

 

در پایان بازی گییرمو آمور مدیر ارتباطات بارسلونا در مورد درخشش فاتی گفت:« فاتی هنوز خیلی جوان است ولی شخصیت ویژه ای دارد. فاتی می داند عضوی از تیم اول بودن و قرار گرفتن در ترکیب ثابت، چه مسئولیتی دارد ولی پا پس نمی کشد. او دقیقا می داند که چه می خواهد و خیلی خوب بازی می کند و حرف های بیشتری نیز از او خواهیم شنید. فاتی آینده و حال بارسلوناست.»

 

 

 

 

با این حال فاتی تنها تا 2022 قرارداد دارد و تنها بند فسخ او از 180 به 400 میلیون یورو افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل بیم از دست دادن او احساس می شود. آمور در این رابطه گفت:« در رسانه ها متوجه شدم بند فسخ فاتی به 400 میلیون یورو افزایش یافته است. در مورد مسائل قرارداد بازیکنان نمی خواهم در رسانه ها صحبت کنم.»

 

وضعیت لیونل مسی:« مسی وقتی در زمین است و بازی می کند خوشحال است. این را برابر ویارئال هم نشان داد. مسی به باشگاه متعهد است و معتقدم با همین تیم بار دیگر قهرمانی را تجربه خواهد کرد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.