حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710774/30 زمان: 00:24   1399/07/08 بازدید: 16,448

لیورپول 3-1 آرسنال: از آنفیلد امتیاز بیرون نمی‌رود

لیورپول در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 3-1 آرسنال را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ در این دیدار ابتدا با گل الکساندر لاکازت از حریف عقب افتادند اما در ادامه سه بار دروازه توپچی‌ها را باز کردند و به سه امتیاز این دیدار خانگی رسیدند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند اما در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نشد. در دقیقه 11، پاس در عمق هولدینگ، هکتور بیرین را صاحب موقعیت کرد اما اندی رابرتسون با حضور به موقع، مانع از به خطر افتادن دروازه تیمش شد.

یک دقیقه بعد، روی ارسال خطرناک الکساندر آرنولد، این ویرژیل فن‎‌دایک بود که می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما داوید لوئیز با حضور به موقع، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

فشار حملات لیورپول ادامه پیدا کرد و در دقیقه 15، چیزی نمانده بود که سادیو مانه دروازه آرسنال را باز کند اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که برند لنو حضور داشت.

لیورپولی‌ها به حملات‌شان ادامه دادند و در دقیقه 21، همه چیز برای زدن گل اول فراهم بود اما ضربه خطرناک الکساندر آرنولد از پشت محوطه جریمه، بعد از برخورد به پای بیرین منحرف شد و بعد از برخورد به تیر افقی دروازه آرسنال، به بیرون رفت.

در حالی که قرمزها سخت به دنبال زدن گل بودند، این تیم میهمان بود که در دقیقه 25 روی یک ضدحمله به گل رسید. روی یک ضدحمله از سمت چپ بود که ارسال مایتلند نایلز از سمت چپ با اشتباه اندی رابرتسون همراه شد و لاکازت با ضربه ای نه چندان محکم موفق شد آلیسون را مغلوب کند.

 

 

اما این برتری چندان پایدار نبود و لیورپول سه دقیقه بعد کار را به تساوی کشید. فرار عالی صلاح از سمت راست با یک شوت محکم همراه شد اما لنو توپ را دفع کرد ولی توپ برگشتی مقابل دروازه خالی به مانه رسید و او به راحتی گل مساوی تیمش را به ثمر رساند.

 

 

حملات لیورپول بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و بعد از اینکه یک موقعیت خوب را در دقیقه 32 از دست دادند، در دقیقه 34 توانستند به گل دوم برسند. این بار هم روی یک حرکت از سمت راست بود که ارسال بلند الکساندر آرنولد با اشتباه مدافعان آرسنال به رابرتسون رسید و او هم با خونسردی دروازه را باز کرد.

 

 

چیزی نمانده بود که لیورپول در دقیقه 39 به گل سوم برسد اما حضور به موقع ویلیان، این فرصت را از تیم میزبان گرفت.

در دقایق پایانی نیمه اول این آرسنالی‌ها بودند که موقعیت‌های بیشتری داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت این نیمه با برتری 2-1 لیورپول به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی این نیمه، موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 59، روی پاس خوب ویلیان، لاکازت بود که می توانست دروازه لیورپول را برای بار دوم باز کند اما ضربه چیپ او به راحتی در اختیار آلیسون قرار گرفت؛ هرچند کمک داور هم با تاخیر پرچمش را به نشانه آفساید بالا برد.

در دقیقه 62، ویرژیل فن دایک با یک شوت از راه دور، شانس‌اش را برای باز کردن دروازه آرسنال امتحان کرد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که لنو حضور داشت.

یک دقیقه بعد، این بار روی پاس سبایوس، لاکازت از تله آفساید فرار کرد و بار دیگر با آلیسون تک به تک شد این باز هم نتوانست دروازه بان برزیلی قرمزها را مغلوب کند.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه 76، ادی انکتیا صاحب یک موقعیت خوب شد اما این بار هم پرچم کمک داور این فرصت را از آرسنال گرفت.

در دقیقه 83، نوبت صلاح بود که با یک پاس مناسب، دیوگو ژوتا را در موقعیت گلزنی قرار بدهد اما ضربه مهاجم جدید لیورپول به کنار دروازه برخورد کرد.

ولی 5 دقیقه بعد، ژوتا توانست اول گلش را با پیراهن لیورپول به ثمر برساند. دفع ناقص داوید لوئیز روی ارسال الکساندر آرنولد به ژوتا رسید و او هم با یک ضربه روی پا، توپ را به گوشه دروازه لنو فرستاد.

 

 

در دقایق پایانی هم این لیورپولی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 3-1 به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.