حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1710804/50 زمان: 10:25   1399/07/08 بازدید: 16,349

اندی رابرتسون

از لیورپولی‌ها متشکرم که اشتباهم را جبران کردند

اندی رابرتسون که اشتباهش باعث دریافت گل اول لیورپول مقابل آرسنال شده بود از هم تیمی‌هایش تشکر کرد که اجازه ندادند اشتباه او به بهای شکست تیم تمام شود.

به گزارش "ورزش سه"، در اوایل بازی دیشب آرسنال و لیورپول، اندی رابرتسون ستاره لیورپول با اشتباهی در دقیقه 25 باعث شد الکساندر لاکازت گل اول بازی را برای آرسنال به ثمر برساند. اندی رابرتسون که خودش در ادامه بازی یکی از سه گل لیورپول را زد تا اشتباهش را جبران کند در پایان بازی از هم تیمی‌هایش تشکر کرد که اجازه ندادند اشتباه او به شکست تیم بی‌انجامد.

 

 

رابرتسون در پایان بازی با اذعان به اینکه چند سال قبل چنین اشتباهی می‌توانست برای او و تیمش بهایی سنگین داشته باشد گفت: " برای ما یک بازی پر از پرس ولی جذاب بود. ما وقتی توپ را از دست می‌دادیم همگی به حریف واکنش نشان می‌دادیم و آنها را تحت فشار می‌گذاشتیم و مجبورشان می‌کردیم اشتباه کنند. وقتی هم توپ را در اختیار داشتیم کیفیت مان را نشان می‌دادیم".

 

 

 

رابرتسون در ادامه گفت:" ما نمی‌توانیم شکایتی از بازی داشته باشیم. تنها شکایت من بابت اشتباهی است که باعث شد آرسنال گل بزند. من 99درصد مواقع چنین توپی را درست دفع می‌کنم. ولی بچه‌ها من را نجات دادند. چند سال پیش اگر بود این اشتباه می‌توانست کل بازی من را خراب کند".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.