حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1711105/1 زمان: 18:30   1399/07/09 بازدید: 67,564

واکنش به صحبت‌های سعادتمند بعد از چند ساعت؛

الکس نوری تکذیب کرد: هیچ توافقی در کار نیست

الکس نوری به شایعات مربوط به توافق برای برعهده گرفتن هدایت باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از منتفی شدن بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال شایعات زیادی در رابطه با گزینه‌های سرمربیگری این تیم به گوش رسید؛ با این حال طی روزهای گذشته از الکساندر نوری به عنوان اصلی‌ترین گزینه آبی های تهران نام برده شد.

 

در ادامه شایعات حضور نوری در استقلال، امروز احمد سعادتمند در مصاحبه ای با سایت رسمی این باشگاه اعلام کرد که آنها با این سرمربی به توافق نهایی دست یافته اند و در صورت موافقت هیئت مدیره استقلال، حضور الکس نوری در این تیم به شکل رسمی اعلام خواهد شد.

 

با این حال ساعتی پیش بود که هیئت مدیره استقلال به شکل رسمی حکم برکناری احمد سعادتمند از مدیریت این باشگاه را امضا کرد تا حضور الکس نوری نیز در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. در همین رابطه روزنامه ایران ورزشی نیز مصاحبه ای با مدیر برنامه نوری در این باره انجام داد که او پیرامون حضور این سرمربی در استقلال گفت: "آلکس تصمیمی برای حضور در استقلال ندارد». مدیر برنامه‌های مربی ایرانی-آلمانی با اشاره به عدم اطمینان از بدنه مدیریتی باشگاه استقلال گفت: «هرج و مرج عجیب درون باشگاه و البته وعده‌های اعلام شده آن چیزی نبود که آلکس نوری را مجاب به حضور در ایران و باشگاه استقلال بکند."

 

چند ساعت بعد از این اتفاقات اما حالا خود الکساندر نوری به توافق با باشگاه استقلال واکنش نشان داده است. او در صفحه اینستاگرام خود در این باره گفت: " هموطنان عزیزم متاسفانه این چند روز شایعات زیادی با اسم من ساخته شد ولی تا امروز هیچ توافق جدی و صادقانه ای با هیچ تیمی نداشتم. قلب و روح و آرزوی من همیشه ایران است. به امید دیدار زود."

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.