حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1711183/30 زمان: 00:57   1399/07/10 بازدید: 13,264

رئال مادرید 1-0 وایادولید: سه امتیاز وینیسیوسی

رئال مادرید امشب در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 1-0 وایادولید را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان که در دیدار قبلی به سختی از سد بتیس گذشته بودند، در دیدار امشب هم تنها یک بار دروازه وایادولید را باز کردند؛ اما همین یک گل برای رسیدن این تیم به پیروزی کافی بود.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند اما در دقایق ابتدایی، موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 10 بود که رئالی ها صاحب اولین موقعیت جدی بازی شدند اما ضربه فده والورده بعد از برخورد به بازیکن حریف به بیرون رفت.

چند  دقیقه بعد والورده با یک فرار دیدنی، یوویچ را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه این بازیکن هم راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

حملات رئالی ها ادامه داشت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. در دقیقه 35، یوویچ با همکاری مارسلو، صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او به کنار دروازه برخورد کرد.

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول هم این رئالی ها بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما در نهایت در این نیمه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئالی ها بهتر آغاز کردند اما این وایادولید بود که می توانست در دقیقه 54 روی یک ضدحمله به گل برسد ولی واکنش عالی تیبو کورتوا، مانع از گلزنی وایزمن شد.

در دقیقه 57 زیدان سه تعویض همزمان انجام داد و کارواخال، مارکو آسنسیو و وینیسیوس را به زمان فرستاد و همین تغییرات به گل برتری این تیم در دقیقه 65 منجر شد.

پرسینگ عالی بازیکنان رئال روی خط دفاعی وایادولید باعث شد تا توپ روی یک رفت و برگشت به وینیسیوس برسد و او هم با ضربه ای مطمئن، کار را تمام کرد.

 

 

در دقیقه 69 چیزی نمانده بود که وایادولید به گل تساوی برسد ولی باز هم این کورتوا بود که مانع از باز شدن دروازه رئال شد. در حالی که تیم میهمان برای رسیدن به تساوی پیش کشیده بود، رئال می توانست در دقیقه 77 به گل دوم برسد اما حضور به موقع مدافع وایادولید مانع از گلزنی وینیسیوس شد.

در دقایق باقی مانده بازی هر دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی تلاش کردند اما در نهایت بازی با همان یک گل به سود رئال به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.