حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1714183/52 زمان: 21:27   1399/07/26 بازدید: 32,007

رویای دبل قهرمانی برای لیورپول بر باد رفت؟

احتمال دوری 6 تا 8 ماهه فن دایک از میادین

برخی منابع انگلیسی از احتمال دوری 6 تا 8 ماهه ویرژیل فن دایک از میادین خبر داده اند.

به گزارش "ورزش سه"، اورتون و لیورپول امروز در چهارچوب دربی مرسی ساید به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی جنجالی و پر برخورد نهایتاً با نتیجه مساوی 2-2 پایان پذیرفت تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شده باشد.

 

یکی از مهم ترین صحنه های جنجالی بازی امروز دو تیم اورتون و لیورپول در نیمه اول رخ داد. جایی که ویرژیل فن دایک درون محوطه جریمه اورتون برخورد سنگینی با دروازه‌بان انگلیسی این تیم یعنی جردن پیکفورد داشت. بعد از مشاهده تصاویر آهسته قابل حدس بود که مصدومیت مدافع هلندی بسیار جدی است و همین اتفاق نیز رخ داد و او از زمین مسابقه خارج شد.

 

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از بازی اعلام کرد که وضعیت فن دایک اصلا خوب نیست و درد زیادی را تحمل می کند. در همین رابطه برخی منابع انگلیسی ادعا می‌کنند که مصدومیت مدافع هلندی لیورپول از ناحیه رباط صلیبی است و احتمالا او به مدت 6 تا 8 ماه از میادین دور خواهد بود. گفتنی است که البته باشگاه لیورپول هنوز هیچ اظهارنظر رسمی در این باره انجام داده است.

 

لیورپول در دو سال اخیر در روزهایی که آلیسون بکر و فن دایک را در اختیار نداشته مشکلات فراوانی متحمل شده و حالا احتمالا برای مدت زیادی قادر به استفاده از مدافع هلندی در ترکیب نخواهد بود. مرسی سایدی ها فصل گذشته با تکیه بر آمار درخشان خود در خط دفاعی موفق به کسب قهرمانی شدند، اما این فصل حتی شکست با هفت گل برابر آستون ویلا را نیز تجربه کردند و حالا با غیبت احتمالی فن دایک، احتمالا روزهای دشوارتری پیش رو خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.