حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715146/50 زمان: 13:40   1399/08/02 بازدید: 43,366

رئیس سابق رئال مادرید

فروش کریستیانو رونالدو حماقت محض بود

رامون کالدرون رئیس سابق رئال مادرید می‌گوید فروش کریستیانو رونالدو توسط این باشگاه دیوانگی محض بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، رامون کالدرون رئیس سابق باشگاه رئال مادرید با انتقاد شدید از فروش کریستیانو رونالدو توسط این باشگاه می‌گوید مشکلات فعلی رئال ناشی از این تصمیم است. تصمیمی که کالدرون از آن به عنوان دیوانگی محض یاد کرد.

 

 

کریستیانو رونالدو برنده پنج توپ طلا بعد از 9 سال بسیار درخشان در رئال مادرید سانتیاگو برنابئو را ترک کرده و راهی یوونتوس شد. رامون کالدرون تصمیم پرز رئیس باشگاه رئال برای واگذاری ابرستاره ای مهم مثل رونالدو را حماقت بزرگ خوانده و می‌گوید رئال امروز در حال پرداخت بهای این تصمیم احمقانه است.

 

رامون کالدرون در این باره گفت: " از وقتی که کریستیانو را به شکلی احمقانه فروختند شکی نبود که تیم در پست او و همینطور پستهای دیگر به تقویت نیاز دارد. اما واقعیت این است که نه تنها حسابهای باشگاه خالی است بلکه رئال کلی بدهی دارد و بدهی اش به هزار میلیون یورو هم می رسد. اینها بدهی هایی است که باید پرداخت شود".

 

 

رئیس سابق رئال در ادامه گفت: " اتفاقهایی که در دو بازی اخیر مقابل کادیز و شاختار افتاد همه رئالی ها را ناراحت کرده ولی ما باید خوشبین باشیم چون این تیم روزهای دشوار زیادی را پشت سر گذاشته و موفق شده دشواریها را پشت سر بگذارد. زیدان با منابعی که در اختیار دارد خوب کار کرده. در مقابل شاختار عملکرد ما خوب نبود و اشتباهات زیادی داشتیم. من معتقدم در ارنج تیم هم اشتباه داشتیم ولی نمی توان همه تقصیرها را متوجه یک نفر دانست".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.