حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715451/50 زمان: 11:20   1399/08/04 بازدید: 27,669

تاکتیک جذاب بچه‌غول اسپانیایی؛ استفاده از روغن بچه

آداما ترائوره ستاره عضلانی ولورهمپتون بعد از مدتها به شایعات درباره استفاده‌اش از روغن بچه برای فرار از دست مدافعین حریف پاسخ داد و آن را تایید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مدتها بود در انگلیس گفته می‌شد آداما ترائوره ستاره اسپانیایی ولوز که به خاطر اندام عضلانی خود معروف است پیش از هر بازی به بدن خود روغن بچه می مالد تا به این وسیله بتواند از دست مدافعین حریف بگریزد. آداما ترائوره برای اولین بار به این شایعات واکنش نشان داده و آنها را تایید کرد.

 

آدما ترائوره که ملیت اسپانیایی دارد و پرورش یافته آکادمی باشگاه بارسلونا است سال گذشته با پیراهن ولوز یک فصل درخشان را در لیگ برتر پشت سر گذاشت و به تیم ملی اسپانیا راه یافت.

 

 

بدن بزرگ و عضلانی ترائوره باعث می‌شود مدافعین حریف زمانی که در مقابل او قرار می‌گیرند فرصت زیادی برای گرفتن بدن ترائوره و مانع شدن از ادامه حرکتش داشته باشند. اما در فصل گذشته به نظر می‌رسید متوقف کردن او به این روش روز به روز برای مدافعین سخت‌تر می‌شود و به همین علت بود که عده زیادی معتقد بودند او برای لغزنده شدن و فرار از دست مدافعین حریف به بدن خود روغن می مالد.

 

ترائوره حالا در مصاحبه‌ای با روزنامه ولوز این شایعات را تایید کرده و می‌گوید استفاده از روغن بچه برای لغزنده شدن پوستش پیشنهادی از سوی یکی از پزشکان باشگاه ولوز بوده است.

 

ستاره اسپانیایی در این مصاحبه گفت: " همه می‌دانستیم که من به خاطر شانه پهنی که دارم در مقابل بازیکنان حریف به مشکل برمی خورم و کادر فنی سعی داشت برای آن راه حل پیدا کند. بازیکنان حریف برای اینکه جلوی حرکت من را بگیرند بازو و دستم را می‌گرفتند و شانه ام را می‌کشیدند. ولی با استفاده از روغن آنها دیگر نمی‌توانند من را نگه دارند چون من هم می‌توانم حرکت کنم و از دست‌شان در بیایم".

 

 

ترائوره در ادامه گفت: " استفاده از روغن بچه در اولین بازی برایم خیلی جالب بود چون خیلی از بازیکنهای حریف دستم را می‌گرفتند ولی نمی‌توانستند نگهم دارند. آنها از من می‌پرسیدند چی شد؟ من هم نگاه شان می‌کردم و می‌گفتم نمی دانم! "

 

ستاره عضلانی ولوز در ادامه گفت: " حالا دیگر همه این را می‌دانند که البته اهمیتی هم ندارد. این روش برای من مهم است چون بازیکنان حریف حالا دیگر مجبورند از تاکتیک دیگری برای متوقف کردنم استفاده کنند. حالا که دستهایم روغنی است می‌توانم راحت از دست شان در بروم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.