حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1716180/52 زمان: 11:09   1399/08/08 بازدید: 98,633

سند جدید از خشم بنزما نسبت به وینیسیوس(عکس)

تصاویر جدیدی منتشر شده که نشان می دهد به نوعی صحبت های اخیر درباره عصبانیت بنزما از وینیسیوس جدی بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید سه شنبه شب دومین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا را مقابل مونشن‌گلادباخ انجام داد و نهایتاً با تساوی 2-2 در برابر این تیم متوقف شد.

 

چند ساعت بعد از پایان بازی اما ویدئویی منتشر و ادعا شد که کریم بنزما در بین دو نیمه با فرلاند مندی درباره وینیسیوس جونیور صحبت کرده است. در واقع گفته شد که بنزما از مدافع فرانسوی درخواست کرده که به وینیسیوس خیلی پاس نداد چرا که معتقد بوده این برزیلی بر علیه رئال بازی می کند.

 

 

 

 

پس از پایان بازی آمار نشان می داد که کریم بنزما در نیمه دوم حتی یک پاس هم برای وینیسیوس ارسال نکرده است. این در حالی بود که مهاجم فرانسوی در نیمه اول سه بار این کار را انجام داده بود. با این حال تصاویر جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد کریم‌بنزما بلافاصله بعد از شروع نیمه دوم با وینیسیوس صحبت کرده است.

 

هنگامی که وینیسیوس و بنزما برای شروع نیمه دوم وارد زمین می شوند در حال صحبت کردن هستند و در همین حال فرلاند مندی نیز به جمع آنها اضافه می‌شود. در واقع اینطور به نظر می آید که بنزما به شکل انتقادی با ستاره برزیلی صحبت می‌کند و مندی نیز به شکل میانجی گرانه بین این دو نفر قرار می گیرد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.