کد خبر: 1716723/47 زمان: 09:35   1399/08/11 بازدید: 33,396

مهاجم جدید تراکتور؛ زوج حمزاوی و جانشین توکلی!

به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان قصد دارد از مهدی تیکدری در پست خط حمله استفاده کند.

به گزارش ورزش سه، تیم تراکتور اردوی آماده سازی خود در تبریز را سپری می‌کند و برای لیگ بیستم آماده می‌شود. این اتفاق در حالی رخ داده که با بازگشت سه کاپیتان به تمرینات تراکتور، این تیم سروشکل بهتری به خود گرفته و منصوریان نیز آزادی عمل بیشتری را پیدا کرده است.

 

با این حال پرشورها تصور می‌کنند که مشکل فصل گذشته آن ها در خط حمله همچنان برقرار است. اگرچه جدایی ساسان انصاری و محمدرضا آزادی با خرید امین اسدی و بازگشت حمزاوی عکاشه همراه شد اما ناکامی در خرید رضا قوچان‌نژاد و سپس دیوید توکلی نگرانی ها را پابرجا نگه داشته است.

این در حالی است که منصوریان برنامه های ویژه خود را برای خط حمله دارد. او در بازی اخیر ترکیب با یک، دو و سه مهاجم را امتحان کرده که در آن ها سورپرایزهایی وجود داشته است. از جمله حضور مهدی تیکدری که پیراهن شماره ۷۰ را با شماره ۱۱ عوض کرده و با انتقال به خط حمله، بازگشت به پست تخصصی را تجربه می‌کند.

 

 

تیکدری در مس کرمان هم به عنوان هافبک هجومی و مهاجم سایه بازی می‌کرد و یکی از پدیده های لیگ یک بود اما در تراکتور با تصمیم دنیزلی و سپس الهامی مدافع راست شد.

او در بازی های دوستانه اخیر نیز عملکرد مطلوبی داشته و به خصوص در گلزنی موفق ظاهر شده است. تکنیک بالای این بازیکن سبب شده تا مهره ای خطرناک برای مدافعان حریف باشد و بتواند شرایط خوبی را برای منصوریان رقم بزند.

 

حالا باید دید در لیگ بیستم چه اتفاقی رخ می‌دهد و این تغییر پست به نفع تراکتور خواهد شد یا خیر؟

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.