حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720343/57 زمان: 11:53   1399/09/01 بازدید: 4,772

همه چیز برای موفقیت گل گهر امسال اوکی است

شاکری: همه باید از زوج من و منشا امسال بترسند

مهاجم گل گهر از شرایط خوب این تیم در لیگ بیستم می گوید و اینکه همه چیز برای هدف گذاری شاگردان قلعه نویی که کسب سهمیه است آماده است. 

یونس شاکری، مهاجم گل گهر سیرجان درخصوص بازی این تیم مقابل مس رفسنجان در دربی کرمان با اشاره به اینکه همیشه این بازی ها حساس و مهم است، گفت: در این بازی با اینکه مسابقه در چمن مصنوعی بود و کار سختی داشتیم اما هدف مان کسب سه امتیاز بود که خدا را شکر به آن رسیدیم. 


وی ادامه داد: در شروع کار سخت بود اما در ادامه و به خصوص نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم و به بهترین شکل مزد زحمات خودمان را گرفتیم. 


مهاجم گل گهر در پاسخ به این سوال که این تیم فصل گذشته برای ماندن جنگید و حالا لیگ بیستم را با صدرنشینی شروع کرده است، گفت: پیش از این هم گفته بودیم که هدف ما با این کادرفنی در لیگ امسال بالانشینی در جدول است و به همین خاطر کار را خیلی زود شروع کردیم چون سهمیه می خواهیم.


شاکری ادامه داد: شرایط خیلی بهتر شده است و با اتفاقاتی که فصل قبل برای مان افتاد حالا نشان داده ایم که تیم قدرتمندی داریم که حرف برای گفتن زیاد دارد. 


این مهاجم در مورد گلزنی منشا که با او زوج خط حمله گل گهر را تشکیل داده است، گفت: منشا خیلی سرحال است و در این بازی حساس و مهم با گلزنی خودش کمک زیادی به ما کرد. زوج خوبی با منشا تشکیل دادیم و همه باید از ما بترسند. حرف های زیادی برای گفتن امسال داریم و همه جوره همه چیز برای رسیدن به آن چیزی که برای آن هدف گذاری کرده ایم به قولی اوکی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.