کد خبر : 1720859 | 03 آذر 1399 ساعت 12:13 | 8.5K بازدید | 1 دیدگاه

حالا یک بار هم اشتباه به نفع تراکتور باشد

هخامنش: وقتی دو پنالتی برای تراکتور نگرفتند کسی حرف نزد

مدافع تراکتور مدعی است پیش از بازی برابر نساجی، داور در جدال هفته اول مقابل نفت مسجدسلیمان دو پنالتی برای تیمش نگرفته است.

هخامنش: وقتی دو پنالتی برای تراکتور نگرفتند کسی حرف نزد

به گزارش "ورزش سه"، تساوی تراکتور مقابل نساجی پشت اشتباه داور در اعلام گل برای این تیم قرار گرفته و این در حالیست که مدافع تازه وارد تبریزی‌ها مدعی است که آنها پیش از این از اشتباهات داوری متضرر شده بودند.

وفا هخامنش درباره دیدار مقابل نساجی می‌گوید: بازی سختی داشتیم و بازی در خانه حریف همیشه دشوار است. چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی هم ما را اذیت کرد و همین موضوع در روند بازی تاثیرگذار بود. در نیمه اول سوار بر بازی بودیم و اگر همان موقعیت‌های اول بازی را به گل تبدیل می‌کردیم حریف دیگر نمی‌توانست فشرده بازی کند و مجبور بود جلو و باز بازی کند و این موضوع کار ما را راحت‌تر می‌کرد ولی متاسفانه از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و این موضوع باعث شد حریف به خواسته‌اش برسد. گلی که خوردیم به دلیل ناهماهنگی تیم ما در آن لحظه بود ولی خدا را شکر بچه‌ها زود به بازی برگشتند و این یک امتیاز هم ارزشمند است. تیم تغییرات زیادی داشته و دیر بسته شده و شروع کرده است و این تغییرات کمی زمانبر است و عقیده دارم تیم ما شرایط خوبی پیدا خواهد کرد. تیم ما دارد اصولی حرکت می‌کند و پایه ریزی درستی دارد و ایمان دارم موفق می‌شود.

 

وی در مورد عملکرد خودش در دو بازی گذشته گفت: خدا را شکر با اعتمادی که منصوریان به من داشت توانستم در ترکیب اصلی جا بگیرم ولی به نظر خودم در این دو بازی می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم و از آن وفا هخامنشی که همه انتظار داشتم شرایطم دور بود که مطمئناً به شرایطی که باید برسم می‌رسم و برایش می‌جنگم چون آن را ساده به دست نیاوردم و ساده از دست نخواهم داد و هدفم این است با نمایش خوب در ترکیب تراکتور به تیم ملی برسم.

 

مدافع تراکتور در مورد سیستم سه دفاعه که در این تیم پیاده می‌شود هم گفت: اینکه یک تیم سه دفاعه بازی کند یا چهار دفاعه تشخیصش با سرمربی تیم است. هر سیستمی هم نقاط مثبتی دارد و هم نقاط منفی و با توجه به بازیکنانی که ما داریم شرایط بازی با سیستم 2-5-3 را داریم و با این سیستم می‌توانیم با نفرات بیشتری حمله کنیم و وقتی خط دفاع و گلر خوب در تیمت داشته باشی این سیستم جواب می‌دهد و به نظرم تصمیم خوبی از سوی آقای منصوریان گرفته شده است. فکر می‌کنم نزدیک بودن به سیستم بازی تیم ملی هم تاثیرگذار بوده چون ما بازیکنان زیادی داریم که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و همین موضوع تاثیر زیادی خواهد داشت که اگر بازیکنان زیادی از ما دعوت شدند با این سیستم آشنایی داشته باشند.

 

هخامنش در مورد اعتراض‌هایی که به گل تراکتور مقابل نساجی صورت گرفته گفت: به طور دقیق صحنه گل را ندیدم و نمی‌توانم با قاطعیت بگویم آفساید بود یا نه و به هر حال داور هم مثل هر انسان دیگری حق اشتباه دارد. خودم استقبال می‌کنم که سیستم VAR وارد فوتبال ایران شود و اشتباهات داوری به حداقل برسد. بازی قبل داور 2 پنالتی برای تیم ما نگرفت که حق مسلم تیم ما بود و متضرر شدیم و حالا این بازی هم ممکن بود گل ما آفساید بوده باشد.

 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود چند نفر روی سکوهای ورزشگاه وطنی بودند و علیه تراکتوری‌ها شعار می‌دادند گفت: هرچقدر جمعیت حاضر در ورزشگاه بیشتر باشد این زنجیره و خطر ابتلا چند برابر می‌شود و همین زنجیره در جامعه پخش می‌شود. بعد از بازی دیدید که تعداد افرادی که در زمین حضور داشتند چقدر زیاد بودند و این خیلی خطرناک است. از طرفی مردم قائمشهر و هواداران نساجی دوست دارند از تیم مورد علاقه‌شان حمایت کنند و به کسانی که در ورزشگاه بودند یا از خانه‌های مجاور به دیدن بازی مشغول بودند ایرادی وارد نیست و اشکال کار از ساخت ورزشگاه و کوتاه بودن سکوها و خالی نبودن فضای دور ورزشگاه است و به هر جهت آنها تیمشان را دوست دارند و از آن حمایت می‌کنند ولی اینکه به بازیکنان تیم ملی که سال‌ها در لباس تیم ملی ایران زحمت کشیدند یا سرمربی ما آقای منصوریان که پیشکسوت فوتبال هستند توهین شود کار پسندیده‌ای نیست و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در فوتبال نباشیم.

دیدگاه‌ها