کد خبر: 1721200/1 زمان: 22:55   1399/09/04 بازدید: 3,293

طباطبایی از فعالیت های کاراته ایران گزارش داد

جلسه رییس فدراسیون جهانی کاراته با روسای فدراسیون های اسیایی از جمله ایران امروز برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در ادامه جلسات آنلاین رئیس فدراسیون جهانی کاراته با رؤسای اتحادیه‌های قاره‌ای و فدراسیون‌های ملی در سال ۲۰۲۰، امروز اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی با رؤسای فدراسیون‌های کاراته اسیا و اقیانوسیه جلسه‌ای برگزار کرد.

 

در این جلسه که در مجموع رؤسای ۳۷ فدراسیون از جمله ایران حضور داشتند، اسپینوز در بخش نخست صحبت‌هایش به ۵۰ سالگی فدراسیون جهانی اشاره کرد و عنوان داشت: این اتفاق مهمی برای ما بود و بر همین اساس از لوگوی جدید فدراسیون جهانی رونمایی کردیم. خوشحالیم که این اتفاق مهم از چشم مسؤولان نطز پنهان نماند و بسیاری از مقامات از جمله رئیس کمیته بین المللی المپیک پیام تبریک ارسال کردند.

 

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا در سرتاسر جهان، تصمیم ما برخورد خوش بینانه با این پاندمی است. امیدواریم سال ۲۰۲۱ را به خوبی اغاز و به پایان برسانیم. در این سال المپیک برگزار می‌شود و کاراته نیز برای نخستین بار در ان شرکت می‌کند.

 

رئیس فدراسیون جهانی کاراته خاطرنشان کرد: پیغامی که به تمام فدراسیون‌ها می‌دهم این است که همه خودشان را با پروتکل‌های بهداشتی هماهنگ کنند تا بتوانیم در کنار کرونا فعالیت‌های ورزشی خود را داشته باشیم.

 

در این جلسه سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته گزارشی از فعالیت‌های کاراته ایران در چند ماه گذشته را ارائه کرد. در این گزارش طباطبایی با اشاره به برگزاری لیگ کاتا، کاتای ساحلی و اردوی تیم ملی، از امادگی فدراسیون برای برگزاری لیگ کاراته خبر داد.

 

پس از گزارش طباطبایی، اسپیونز با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در ایران، ابراز امیدواری کرد که تمام کشورها بتوانند در کنار کرونا به فعالیت‌های ورزشی خود ادامه دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.