کد خبر: 1721245/50 زمان: 10:00   1399/09/05 بازدید: 10,347

سولسشر: کاوانی و فان دبیک عالی سازگار شده‌اند

اوله گنار سولسشر بعد از پیروزی مقتدرانه یونایتد مقابل باشاک‌شهیر به تمجید از بازیکنانش پرداخت و گفت از سازگار شدن کاوانی و فان دبیک با سیستم یونایتد خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پیروزی 4-1 منچستریونایتد مقابل باشاک‌شهیر استانبول در بازی دو تیم که دیشب در اولدترافورد برگزار شد اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد از همه بازیکنانش تقدیر کرد و گفت از اینکه می بیند دو ستاره جدید تیمش ادینسون کاوانی و دانی فان دبیک کم کم دارند خودشان را نشان می دهند و با سیستم یونایتد هماهنگ می شوند بسیار خوشحال است.

 

 

در بازی دیشب دو تیم هم کاوانی و هم فان دبیک در کل 90 دقیقه در زمین حضور داشتند. فان دبیک در میانه زمین در نقش یک پاسور برای شیاطین سرخ عالی کار کرد و کاوانی هم با تلاش خستگی ناپذیر در یک سوم نهایی نقش مهمی در عملکرد خوب خط حمله یونایتد داشت.

 

سولسشر در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " کاوانی و فان دبیک دارند به بازی‌ای که ما از آنها می‌خواهیم عادت می‌کنند. دانی می‌تواند در پستهای مختلف بازی کند و ادینسون هم یک شماره 9 کلاسیک است که ما مدتها بود جای خالی اش را در تیم مان احساس می کردیم".

 

 

سرمربی یونایتد در ادامه درباره عملکرد تیمش گفت: " از همان نیمه اول و از همان اوایل بازی می‌توانستید ببینید که بازیکنان ما برای چه هدفی به میدان آمده اند. بچه‌ها می‌خواستند یک بازی خوب را به نمایش بگذارند و از فوتبال شان لذت می‌بردند. وقتی یونایتد در اولدترافورد در لیگ قهرمانان به میدان می‌رود معلوم است که بازیکنان باید از بازی شان در چنین شبی لذت ببرند. ما امروز گلهای خیلی قشنگی زدیم و من از تیمم راضی هستم. ما یک امتیاز لازم داشتیم ولی البته می‌خواستیم صدرنشین گروه بشویم. تیم ما همیشه جلوی پایش را نگاه می‌کند و بازی به بازی جلو می‌رود".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.