کد خبر: 1721307/29 زمان: 14:55   1399/09/05 بازدید: 12,434

اسکار مینگسا

اولین بازی برای بهترین باشگاه دنیا یک رویاست

اسکار مینگسا شب گذشته اولین بازی خود برای تیم اول بارسا را انجام داد و از این بابت بسیار خوشحال بود.

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت شدید جرارد پیکه در جریان بازی بارسا و اتلتیکو در کنار دوری ساموئل اومتیتی و رونالد آرائوخو دیگر مدافعان میانی بارسا از میادین، فرصت خوبی را در اختیار اسکار مینگسا قرار داد. مدافع تیم دوم بارسا و محصول لاماسیا که شب گذشته در ترکیب ثابت تیمش برابر دیناکوکیف قرار گرفت و نمایش درخشانی هم داشت.

رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت که مینگسا در بازی بعدی بارسا برابر اوساسونا هم فیکس بازی خواهد کرد. او روی گل دوم بارسا نقش مستقیم داشت و به برایثویت پاس گل داد.

 

 

 

 

مینگسا در پایان بازی گفت:« پس از سال ها حضور در بارسا فرصت پوشیدن پیراهن تیم اول نصیبم شد و بسیار خوشحالم. اولین بازی برای بهترین باشگاه دنیا یک رویاست. تمام هفته قبل را در رویای حضور در ترکیب ثابت بارسا بودم و این مساله کمی باعث استرسم نیز شده بود. به یاد خانواده و دوستانم افتادم که در تمام این سال ها حامی من بودند. امیدوارم این شروع یک اتفاق بزرگ و دوران طولانی فوتبالم در بارسا باشد.»

 

 

 

 

دیناموکیف:«دینامو خوب بازی کرد ولی به این تیم شانس گلزنی زیادی ندادیم. وقتی توپ از دست می رفت، خوب و متمرکز کار می کردیم و با و بدون توپ، فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتیم. امشب همه به من تبریک گفتند و واقعا خوشحالم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.