کد خبر: 1721349/29 زمان: 18:04   1399/09/05 بازدید: 21,265

تعریف و تمجید جوردی آلبا از خرید جدید بارسلونا

جوردی آلبا معتقد است سرجینیو دِست می تواند برای بارسا مدافع راست بزرگی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در غیاب ستاره هایش کار دشواری برای برتری بر دیناموکیف نداشت و این تیم را در زمینش 0-4 شکست داد. هر 4 گل بارسا در نیمه دوم به ثمر رسید و این سرجینیو دِست بود که توانست در ابتدای نیمه دوم قفل دروازه دینامو را باز کند.

 

 

 

 

جوردی آلبا که در نیمه دوم وارد زمین شد و پاس گل چهارم را هم به آنتوان گریزمان داد، در پایان بازی از سرجینیو دِست تعریف و تمجید کرد:« او جوان است و انگیزه های بالایی دارد. خصوصیات سرجینیو با سبک بازی بارسا هماهنگ است و کاملا به کار تیم می آید. کیفیت او بالاست و می تواند سال ها بازیکنی موثر برای بارسا باشد.»

 

 

 

 

کومان شب گذشته به متئوس فرناندز، کنراد دلا فوئنته، مینگسا، آلنیا و ریکی پویج نیز برای اولین بار در لیگ قهرمانان میدان داد. آلبا در این رابطه گفت:« خوشحالم که ستاره های جوان تیم فرصت بازی در لیگ قهرمانان را پیدا کردند. کسانی که شانس بازی زیادی ندارند و حالا بر تجربیات شان افزوده شده است.»

 

انتقادات:« 9 سال است برای بارسا بازی می کنم و به این شرایط عادت دارم. تقریبا هر سال همین شرایط است و وقتی نتیجه نمی گیرید، انتقادات طبیعی هستند. امتیازات زیادی از دست داده ایم و البته خوش شانس هم نبوده ایم. تیمی خوب با کادر فنی باکیفیت داریم و این روند را تغییر خواهیم داد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.