کد خبر: 1721462/29 زمان: 02:20   1399/09/06 بازدید: 41,934

پس از پیروزی رئال در سن سیرو

زیدان: غمگینم؛ مرگ مارادونا ضایعه بزرگی است

زین الدین زیدان در نشست خبری پس از بازی با اینتر به مرگ دیه گو مارادونا واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در شبی که فوق العاده ظاهر شد، توانست اینتر را در سن سیرو با دو گل شکست دهد و بدشانس بود که گل های بیشتری نزد.

اینتر از دقیقه 34 با اخراج آرتورو ویدال ده نفره شده بود که این کار را برای رئالی ها ساده تر کرد. ادن هازارد و رودریگو گل های رئال را به ثمر رساندند تا این تیم هفت امتیازی شده و به یک امتیاز دیگر برای صعود نیاز داشته باشد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان در نشست خبری پس از بازی به مرگ دیه گو مارادونا اشاره کرد و گفت:« این ضایعه بزرگی برای فوتبال است. کاری که دیه گو در جام جهانی 1986 انجام داد، همیشه در ذهنم مانده است. من 14 سال داشتم و از حرف زدن باز مانده بودم. همه غمگین هستیم.»

 

پیروزی بر اینتر:« نمایش خوبی از همان ابتدا ارائه دادیم و با شخصیت و جدی بودیم. این سه امتیاز بسیار مهم بود و برای کسب آن نیاز بود بهترین بازی را انجام دهیم و همین کار را هم انجام دادیم. برای بازیکنان خوشحالم چرا که زمانی که نیاز باشد، خودشان را نشان می دهند.»

 

 

 

 

تفاوت با بازی برابر ویارئال:« فوتبال همین است. برابر ویارئال هم شایسته سه امتیاز بودیم. مهم برای من این بود که بازیکنان همه توان شان را در زمین گذاشتند.»

 

ادن هازارد:« چیزی که ادن هازارد کم دارد، بازی کردن است. هرچقدر دقایق بیشتری بازی کند، به فرم خوبش نزدیک تر خواهد شد.»

 

چهره جدی زیدان:« جدی نیستم و در دلم خوشحالم. مرگ دیه گو مرا تحت تاثیر قرار داده ولی از برد تیمم خوشحالم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.