کد خبر : 1721692 | 07 آذر 1399 ساعت 11:12 | 34.3K بازدید | 0 دیدگاه

گلزنی استثنایی پسر راستگوی تاتنهام(عکس)

هری وینکس گل سوم تاتنهام به لودوگورتس را با یک ضربه استثنایی از فاصله 50قدمی به ثمر رساند اما اعتراف کرد که این گل تصادفی به ثمر رسیده. مورینیو بابت این حرف از وینکس انتقاد کرد.

گلزنی استثنایی پسر راستگوی تاتنهام(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام دیشب در لیگ اروپا در خانه خود به مصاف لودوگورتس بلغارستان رفت و موفق شد حریف را 4-0 شکست دهد. کارلوس وینیسیوس دو گل و هری وینکس و لوکاس مورا هر کدام یک گل برای تاتنهام به ثمر رساندند.

 

اما یکی از جذاب‌ترین اتفاقات این مسابقه گل سوم تاتنهام بود که در دقیقه 63 توسط هری وینکس به ثمر رسید. وینکس از فاصله حدوداً 50 قدمی دروازه حریف با شوتی استثنایی و زیبا دروازه لودوگورتس را باز کرد. جالب اینجا است که وینکس در پایان بازی مقابل خبرنگاران اعتراف کرد که این گل تصادفی به ثمر رسیده و هدف او شوت زدن به سمت دروازه نبوده است. مورینیو سرمربی تاتنهام البته از این حرف بازیکنش ناراحت بود.

 

1547622

 

تاتنهام در نیمه اول با دو گل کارلوس وینیسیوس از حریف پیش افتاد. شاگردان مورینیو در نیمه دوم به فشارهای خود افزودند تا اینکه وینکس در دقیقه 63 شوتی سهمگین از فاصله 50 قدمی دروازه پالمن ایلیف سنگربان حریف را گشود.

 

1547626

 

در پایان مسابقه وینکس صادقانه در مقابل خبرنگارانی که او را به خاطر گل تماشایی اش ستایش می‌کردند قرار گرفت و گفت: " من هم دوست دارم اینجا بنشینم و بگویم آن شوت برای گل شدن بود. ولی نه، واقعیت این نیست. من گرت بیل را در حال دویدن دیدم و گفتم توپ را برای او می‌فرستم. البته خوشحالم که توپ آنطور گل شد و از اینکه تیم مان خیلی خوب کار کرد هم رضایت کامل دارم".

 

1547623

 

مورینیو سرمربی تاتنهام از این صحبتهای وینکس دل خوشی نداشت و گفت او بیش از حد صادق است. مورینیو وقتی از خبرنگاری شنید که وینکس چنین صحبتی کرده گفت: " او بیش از حد صادق است. من از این کارش راضی نیستم. وقتی کسی اینطور گلی می‌زند باید بگوید قصدش همین بوده که اینطور گلزنی کند. ولی او پسر خوبی است. یک پسر صادق".

 

1547624

 

 

دیدگاهها