کد خبر : 1721749 | 07 آذر 1399 ساعت 15:27 | 24.2K بازدید | 0 دیدگاه

سورپرایز فکری با زوج وریا - موسوی

سرمربی استقلال سورپرایز جالب در جدال با ماشین سازی با سود بردن از هر دو مدافع راست تیمش شکل داد.

به گزارش “ورزش سه”، استقلال که در این فصل با جذب سید احمد موسوی و در اختیار داشتن وریا غفوری، بالاترین پتانسیل را در سمت راست در اختیار دارد، در جدال با ماشین سازی با تغییر سیستم و تاکتیک نسبت به دو دیدار قبلی، از هر دو بازیکن خود در ترکیب سود برد.

موسوی که در ترکیب تیم‌های قبلی خود در تراکتور و گل گهر به عنوان مدافع راست به کار گرفته می‌شد و توانسته بود با توجه به قدرت دریبلینگ و تمام کنندگی‌اش نمایشی موفق از خود به جا بگذارد، در دیدار برابر ماشین سازی در شرایطی اولین بازی خود را در ترکیب این تیم پشت سر گذاشت که با نظر محمود فکری یک خط جلوتر به کار گرفته شد تا به همکاری با وریا غفوری در سمت راست دفاعی برای شکل دهی حملات تیمش بپردازد.

 

با این حال دقایقی بعد محمود فکری ترجیح داد جای این دو بازیکن را تغییر دهد و اینبار از وریا غفوری در فاز تهاجمی سود ببرد. سرمربی استقلال که به دنبال این است از پتانسیل بالای سمت راست دفاعی تیمش با حضور وری غفوری و سیداحمد موسوی به صورت همزمان سود ببرد، در این بازی مقابل تیم قعرنشین ماشین‌سازی این تاکتیک را مورد آزمایش قرار داد و در پایان از عملکرد هر دو بازیکن خود ابراز رضایت کرده است. اتفاقی که به نظر می‌رسد با توجه به خروجی مثبتی که داشته، در دیدارهای آتی نیز از سوی این تیم و کادرفنی‌اش مورد استفاده قرار گیرد.

 

موسوی که به تازگی از شرایط بیماری و دوری از تمرینات گروهی به جمع این تیم اضافه شده، در اولین حضورش توانسته شرایط مثبتی را از آن خود کند و در سیستم مدنظر فکری شرایط را به سود آبی‌پوشان کند و باید دید در ادامه تدابیر کادرفنی چه خواهد بود.

دیدگاهها