کد خبر: 1722483/39 زمان: 19:48   1399/09/10 بازدید: 11,542

جوانان پیکان به دنبال کار بزرگ مقابل استقلال

تیم پیکان با ترکیب جوان خودش مقابل استقلال قرار خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، پیکان تهران یکی از باشگاه هایی است که از آکادمی قدرتمندی برخوردار است و هرساله نفرات زیادی از تیم های پایه این باشگاه به لیگ برتر راه پیدا می‌کنند. در ترکیب پیکان برای لیگ بیستم نیز نفرات پرتعدادی حضور دارند که محصول آکادمی خود این باشگاه هستند.


در بین بازیکنان پیکان که تا اینجای رقابت های لیگ برتر هم برای تیم شان به میدان رفتند، شاهین طاهرخانی، امیر روستایی، آرش قادری، محمد خدابنده‌لو، اسماعیل بابایی، علیرضا رضایی، نادر محمدی و علیرضا کوشکی بازیکنانی هستند که در باشگاه پیکان رشد کردند و حالا جزو نفرات کلیدی این تیم در لیگ بیستم هستند. حتی شاهین طاهرخانی و امیر روستایی دو بازیکنی هستند که در آکادمی پیکان رشد کردند و سال گذشته در استقلال و پرسپولیس حضور داشتند و حالا به عنوان یار بزرگسال به تیم خود برگشته‌اند.


در لیست بازیکنان پیکان نفرات دیگری مانند امیرحسین جدی، احسان جودکی، علی دلیر، محمدحسین فکری و داوود فکری هم حضور دارند که از تیم های پایه این باشگاه رشد کردند و  احتمالا به تناوب شاهد حضور آنها در ترکیب هم خواهیم بود.


نکته قابل توجه درباره نفرات جوان پیکان این است که مهدی تارتار سرمربی این تیم هم در گذشته نشان داده که همواره به جوانان بهای زیادی می‌دهد. تارتار در طول سال‌های گذشته نفرات زیادی را در پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر معرفی کرده و حالا از محصولات آکادمی پیکان هم استفاده بهینه ای خواهد کرد.


سرمربی پیکان در نشست خبری قبل از بازی با استقلال که فردا برگزار می‌شود نیز گفت: « جوانان ما هم کوه انگیزه هستند به خصوص مقابل تیم های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس. البته امیدوارم به خاطر بارندگی زمین بازی کیفیت خوبی داشته باشد و شاهد مسابقه خوبی از دو تیم باشیم.»


بی تردید بازیکنان جوان پیکان که محصول آکادمی قدرتمند این تیم هستند،‌انگیزه زیادی دارند تا بتوانند در رقابت های آینده و به خصوص بازی عصر سه شنبه مقابل استقلال نیز خودشان را نشان بدهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.