کد خبر: 1723941/29 زمان: 18:45   1399/09/17 بازدید: 28,832

پیتر کرواچ:

به گرت بیل زمان بدهید؛ زیدان او را نابود کرده

بازیکن سابق تاتنهام و تیم ملی انگلیس معتقد است نباید از گرت بیل انتظارات سابق را داشت.

به گزارش "ورزش سه"، دو ماه و نیم از جدایی بیل از رئال مادرید می گذرد اما به علت مصدومیت ها و همچنین کیفیت نازل، عملکرد بسیار کمرنگی در تاتنهام داشته است. بیل در 3 بازی اخیر تاتنهام در لیگ انگلیس نیمکت نشین بوده و فرصتی نصیبش نشده تا به نظر برسد که حتی در تیم لندنی هم جایی برای او پیدا نمی شود.

 

 

 

 

همین موضوع پیش از این باعث جدایی این بازیکن از اسپانیا شده بود چرا که زیدان او را از برنامه‌هایش برای حضور در میدان کنار گذاشته بود.

 

پیتر کراوچ باور دارد که بیل زمان مناسبش برای حضور در میدان را پیدا خواهد کرد. مهاجم سابق تاتنهام به دیلی میل گفت: « واقع گرایانه نیست که مردم انتظار دارند گرت پس از هفت سال حضور در اسپانیا برگردد و همان وینگر پر سرعتی باشد که ما را پیش می‌انداخت. در سال‌هایی که با او بازی کردم، هرگز کسی را ندیدم که چنین قدرت و سرعتی داشته باشد. از حمله به دفاع و برعکس، با تمام سرعت در تمام طول 90 دقیقه.

 

 

 

 

در دو سال آخر حضورش در مادرید توسط زین الدین زیدان نابود شد و این تاثیر بسیاری در پیدا کردن ریتم یک بازیکن دارد. باید به این نکته نیز توجه کرد که مورینیو در حال حاضر سون ، هری کین و استیون برخواین را دارد. سون و کین در برابر آرسنال عالی بودند و گرت نیز نقش خودش را در کمک به تیم ایفا خواهد کرد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.