کد خبر : 1727752 | 06 دی 1399 ساعت 22:05 | 25,742 بازدید | 0 دیدگاه

حمایت جالب از آرتتا به سبک هواداران آرسنال(عکس)

هواداران آرسنال با قرار دادن بنری در استادیوم امارات از میکل آرتتا حمایت کردند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که به نظر می‌رسید میکل آرتتا بتواند آرسنال را به روزهای خوب گذشته بازگرداند اما این سرمربی اسپانیایی در فصل جاری نتایج فاجعه باری با توپچی‌ها کسب کرده و تیمش پیش از دیدار امشب مقابل چلسی تنها چهار امتیاز با منطقه سقوط لیگ برتر انگلیس فاصله دارد.

 

آرسنال چند روز پیش در جام اتحادیه انگلیس نیز با یک شکست سنگین مقابل منچسترسیتی مواجه شد تا از این رقابت ها نیز حذف شود و شایعات درباره برکناری میکل آرتتا از هدایت این تیم به اوج خود برسد.

 

اما سرمربی اسپانیایی یک فرد کاملا محبوب در بین هواداران آرسنال محسوب می‌شود و اکثریت آنها باور دارند که این تیم می‌تواند با آرتتا دوباره به روزهای خوش گذشته بازگردد؛ موضوعی که در جریان دیدار امشب آرسنال مقابل چلسی نیز به وضوح مشاهده شد، جایی که هوادارن تیم لندنی با وجود عدم اجازه برای حضور در ورزشگاه بنری را روی سکوها نصب کرده بودند که روی آن نوشته است: " هیچ شخصی بهتر از میکل آرتتا وجود ندارد. او خوشتیپ ترین فرد اسپانیایی است که ما می شناسیم."

 

 

 

 

در واقع به نظر می‌رسد که این حمایت هواداران آرسنال با طعنه به سرمربی سابق این تیم یعنی اونای امری نیز همراه بوده است؛ کسی که نتوانست با توپچی‌ها نتایج خوبی کسب کند و بعد از اخراج او بود که آرتتا روی کار آمد.

دیدگاهها