کد خبر: 1728086/47 زمان: 17:26   1399/10/08 بازدید: 4,954

سرپرست بادران: این عجیب ترین آفساید لیگ یک بود

دیدار گل ریحان و بادران در حالی با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید که تیم میهمان نسبت به قضاوت ناصر جنگی اعتراض شدید داشت.

به گزارش ورزش سه، رضا رهقی سرپرست تیم بادران تهران در این رابطه گفت: خدا را شکر این بازی پخش مستقیم بود و  خیلی ها این مسابقه را از طریق تلویزیون تماشا کردند. آقای ناصر جنگی داور مسابقه دو پنالتی صد درصد ما را نادیده گرفت و آقای حسین گلشنی کمک اول ایشان،  عجیب ترین آفساید تاریخ لیگ دسته اول را به ضرر ما گرفت.


وی در ادامه افزود: بلافاصله بعد از سوت پایان بازی فیلم صحنه های مشکوک مسابقه را دیدیم و مشخص شد گل احسان پیرهادی کاملا سالم بوده و اصلا آفسایدی در کار نبوده است. همچنین دو خطای پنالتی واضح و روشن روی بازیکنان ما در محوطه جریمه حریف از سوی داور مسابقه نادیده گرفته شد.


سرپرست بادران با اشاره به اشتباهات عجیب داور مسابقه یادآور شد: اشتباه داوری جزئی از بازی است اما نه کل بازی! راحت می گویم با این داوری پر اشتباه نتیجه بازی عوض شد.


رهقی  در پایان خاطرنشان کرد: ما با سند و مدرک شکایت خود را تسلیم فدراسیون فوتبال و کمیته داوران می کنیم و انتظار داریم دوستان رسیدگی کنند. هر چند نتیجه این مسابقه عوض نمی شود اما امیدوارم صدای مظلومیت بادران به گوش متولیان داوری و فوتبال کشور برسد.

 

نویسنده: کیاوش عزیزی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.