کد خبر: 1731244/29 زمان: 14:38   1399/10/24 بازدید: 17,828

سرمربی سوسیداد:

بارسلونا؟ خیر، ما شانس اول رفتن به فینالیم

ایمانول سرمربی رئال سوسیداد با جاه طلب زیاد تیمش را شانس اول رفتن به فینال سوپرکاپ اسپانیا عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امشب در کوردوبا تیم های بارسلونا و سوسیداد نخستین بازی نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا را برگزار خواهند کرد. برنده به فینال می رود تا با پیروز رئال و بیلبائو مصاف دهد. ماه گذشته بارسا توانست در بازی لالیگا سوسیداد را 2-1 شکست دهد در حالی که شرایط خوبی هم نداشت ولی اکنون بارسا از هر حیث نسبت به بازی قبل، وضعیت روحی و کیفی بهتری دارد.

بسیاری بارسا را همین حالا در فینال می بینند ولی ایمانول آلگواسیل سرمربی موفق سوسیداد، عقیده ای دیگر دارد.

 

 

 

 

ایمانول در نشست خبری بازی با بارسلونا گفت:« تیم را بسیار با انگیزه می بینم. خود من هم بسیار انگیزه ام. وقتی چنین با انگیزه ام، نمی توانم خودم را کنترل کنم. در صحبت با بازیکنانم به خوبی توانستم حس و انگیزه ام را منتقل کنم هرچند که برخی بازیکنان نیازی به حرف های من برای انگیزه گرفتن نداشتند.

فعلا به فینال و بالابردن جام قهرمانی فکر نمی کنم. الان بازی با بارسا در نیمه نهایی است که اهمیت دارد. هنگام خداحافظی به خانواده گفتم که 10 روز دیگر می بینم تان و این یعنی خودمان را در فینال می بینم.»

 

 

 

 

سرمربی سوسیداد ادامه داد:« من همیشه عاشق سوسیداد بودم. زمانی هوادار و حالا سرمربی اش هستم. اگر اینجا هستیم یعنی قبلا کارهای مان را خوب انجام داده ایم. درک می کنم خیلی ها بارسا را شانس اول صعود به فینال بدانند ولی معتقدم ما شانس اول هستیم. وقتی سوسیداد بازی دارد، من همیشه شانس اول برد را برای تیم خودم می بینم. اگر اینطور نباشید، موفقیت غیرممکن است. همیشه باید به خودتان ایمان داشته باشید. استرس داشتن طبیعی است چرا که با دو برد می توانیم یک جام ارزشمند ببریم که برای باشگاه بسیار مهم است.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.