کد خبر: 1731278/29 زمان: 18:40   1399/10/24 بازدید: 20,577

گزارش کادنا سر

راموس تحت فشار؛ سو استفاده فلورنتینو پرز از کاپیتان؟

سرخیو راموس این روزها تحت فشار برای تمدید با رئال و نیز راضی کردن بازیکنان برای کاهش 10 درصد دستمزدشان است.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که به نظر می رسید تا قبل از شروع سال جدید میلادی، رئال و سرخیو راموس برای تمدید قرارداد به توافق برسند، در نهایت اینطور نشد و اخیرا ال چیرینگیتو ادعا کرد که راموس به فلورنتینو پرز رئیس رئال گفته است که پیشنهاد تمدید را قبول نمی کند و از این پس به پیشنهادات دیگر خود فکر خواهد کرد.

 

 

 

 

شایعات در مورد راموس زیاد است و با توجه به اینکه او طبق قانون می تواند با باشگاه های دیگر وارد مذاکره شود، گمانه زنی های زیادی در مورد آینده او می شود. راموس قرارداد دو ساله بدون کسر دستمزد می خواهد ولی رئال مادرید یک ساله با کاهش 10 درصدی دستمزد را به او پیشنهاد داده است.

 

علی رغم شایعات، منابع نزدیک به راموس ادعا کرده اند که مذاکره ای مستقیم برای تمدید قرارداد بین او و فلورنتینو پرز رئیس باشگاه صورت نگرفته و این دو قبل از بازی دو هفته پیش برابر سلتا در تونل ورزشگاه دی استفانو تنها در مورد کاهش دستمزد تیم صجبت کرده اند.

 

 

 

 

این منابع ادعا می کنند که سرخیو راموس انتظار صحبت های دیگری داشته و معتقد است اکنون از سوی رئیس باشگاه تحت فشار است تا دیگر بازیکنان را برای کاهش 10 درصدی دستمزد متقاعد کند. به عبارتی راموس به این نتیجه رسیده است که پرز از مذاکرات تمدید او به نوعی سو استفاده می کند.

در پایان فصل گذشته 10 درصد از دستمزد بازیکنان رئال به خاطر پاندمی کرونا کاسته شد و سرخیو راموس در این زمینه نهایت همکاری را با پرز داشت ولی باشگاه لزوم کاهش 10 درصدی دیگر را حیاتی می بیند و برای این مهم بار دیگر به کمک راموس نیاز دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.