کد خبر: 1731786/29 زمان: 17:20   1399/10/27 بازدید: 22,206

ادعای کالچومرکاتو

رونالدو تا 2023در یوونتوس؛ تمدید سال به سال CR7

کریستیانو رونالدو علی رغم تمام گمانه زنی ها قراردادش را یک سال دیگر تمدید خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، گویا بالارفتن سن هیچ تاثیری بر درخشش رونالدو نگذاشته و او هر سال تک ستاره تیم خود است. در حال حاضر حرف‌ها و گمانه زنی های زیادی درباره تمدید قرارداد این بازیکن 35 ساله شنیده می‌شود. برخی می‌گویند ممکن است او تمدید کند و برخی هم می‌‌گویند او در باشگاه دیگری به فوتبال ادامه می‌دهد. در همین زمینه رسانه کالچو مرکاتو اعلام کرده رونالدو در یووه می‌ماند و قراردادش را سال به سال تمدید خواهد کرد.

 

 

 

 

قرارداد فصلی رونالدو تا انتهای فصل 22-2021 اعتبار دارد اما چندین منبع معتبر نزدیک به فوق ستاره پرتغالی ادعا کرده اند که او یک سال دیگر با یوونتوس تمدید خواهد کرد. طبق این گزارش ها، باشگاه یوونتوس مشکل مالی برای تمدید او ندارد و قصد دارد بندهای متغیر جذابی نیز در قرارداد او بگنجاند. یووه اخیرا با جیپ و آدیداس قراردادی جدید امضا کرده و بودجه لازم برای تمدید با رونالدو را فراهم آورده است.

 

 

 

 

یکی از منابع ادعا می کند که رونالدو بحث بر سر تمدید قرارداد با یوونتوس را آغاز کرده و از طریق ژرژ مندز مدیر برنامه هایش با باشگاه در ارتباط است. او قراردادش را یک سال دیگر تمدید می‌کند و ممکن است در ادامه به آمریکا برود. رونالدو آماده مذاکره است و یووه هم از تمدید با آغوش باز پذیرایی می کند. این امکان دارد وجود دارد که تا  انتهای ماه می، همه مشکلات حل شده باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.