کد خبر: 1731891/47 زمان: 10:56   1399/10/28 بازدید: 10,459

انگیزه های بالای کم صبر ترین شاگرد برانکو

تقابل دوباره ساسان انصاری با تیم چهار هفته ای!

ساسان انصاری که پیش فصل لیگ شانزدهم را در اردوی قرمزهای پایتخت سپری کرده است انگیزه های بالایی برای رویارویی با این تیم دارد.

به گزارش ورزش سه، ساسان انصاری که در هر دو تیم قرمز پوش تهران و خوزستان بازی کرده است حالا انگیزه های بالایی برای تقابل با تیم تشنه پیروزی یحیی گلمحمدی دارد.

 

پرسپولیس مدل لیگ بیستم ضعف در گلزنی مهاجمانش نشان داده؛ شرایطی کاملا متفاوت با دورانی که ساسان انصاری لباس پرسپولیس را بر تن کرد. در آن فصل که سرخ ها مصمم شده بودند تا کار نیمه تمام خود را با قهرمانی تمام کنند، برانکو ترافیک شیرینی را در خط حمله تجربه میکرد. مهدی طارمی، علیپور  مهاجمان این تیم بودند و ساسان انصاری هم برای حضور در ترکیب 11 نفره تلاش میکرد.

 

انصاری را میتوان کم صبر ترین شاگرد برانکو نامید. کسی که با تفکرات این مربی و تمرینات سخت بدنسازی مارکو، بدنساز این تیم خود را آماده کرده بود.

 

 

ساسان چهار هفته بیشتر نیمکت نشینی را تاب نیاورد و دوبار هم با پیراهن این تیم به میدان رفت و پس از آن به خوزستان برگشت. انصاری در آن فصل بازی های خیره کننده ای از خود به نمایش گذاشت و 16 گل برای فولاد زد.

 

انصاری پس از آن پوشیدن پیرهن سپاهان و تراکتور را نیز تجربه کرد اما در هر دو تیم کم فروغ تر از بازیکنی که با مربی کروات پرسپولیسی ها آماده لیگ شده بود نشان داد!

انصاری و تیم چهار هفته ای اش، پرسپولیس هردو تشنه پیروزی هستند. یکی برای نزدیک شدن به بالای جدول و دیگری برای شروع دوباره گلزنی هایش.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.